Eesti uudised

KLIENT ON KUNINGAS: Telia ei panegi oma esindusi kinni!

Arvo Uustalu, 30. jaanuar 2018 22:41

4 KOMMENTAARI

n
nh/ 31. jaanuar 2018 20:02
ääremaa sündroom Euroopas! Lõuna eesti on varsti side, maismaaühenduse ja riikliku haldusega saavutamas venemaa siberi linna Irkutski staadiumit- üks linn, üks haldusala- postkontori seinal on silt- järgmine postkas ja sidekontort asub Vladivostokis! Soodsam taarapunk Arhangelskis!
k
Kuningas/ 31. jaanuar 2018 12:22
Mind tabas ka ebameeldiv üllatus, kui teatati, et minu kõnekaartil on järele jäänud vaid sendid, viimase sissemaksu aegu jäi kuskil 29 euri. Hakkasin uurima, tellisin väljavõtted, kus selgus, et ma olevat kõvasti kasutanud internetti, isegi öösel kell 3, kui alati magan. Polnud neilt tellinud internetti ega ka kordagi kasutanud. Mulle vastati, et kui pole tellinud, siis on neil õigus maha võtta 1 eur päevas, aga kui oleksin tellinud, siis oleks mingi väikese paketi saanud 1 euriga. Niipalju siis nende varaste juures kuningaks olemisest, saadeti pikalt.
a
ab/ 31. jaanuar 2018 07:40
Ja milleks Telial seda p.o.rnot üldse vaja oli? Kas maalaste testimiseks? Et siis saadi aru, et ikka mütsiga löömisest midagi välja ei tule!
h
huumori lühivorm/ 30. jaanuar 2018 22:59
iga rootsist siia tulnud firma tõmbab baltikumis koomale, sest on vaja tegevuskuludelt säästa ja kokkuhoiu arvelt pakkuda teenust nendelesamustele, kes seal swedistanis uut elu edendavad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee