Võiriiul (Robin Roots)

Kui eelmise aasta võikriis muutis või hinna järsult krõbedamaks, siis praeguseks saab poest võipaki kätte märksa soodsamalt. Ehkki tooraine hind on langenud, ei pruugi madal hind tootjate sõnul püsima jääda.

E-Piima juhatuse esimees Jaanus Murakas ütles ERR-ile, et mulje hinnalangusest on õige. "Oskan ainult öelda, et turud on väga haavatavad, hinnad on väga volatiilsed ja sõltuvad väga paljudest teguritest, nii et hinnakõikumised on väga kiired ja drastilised muutused võivad toimuda väga lühiajaliselt. Siin keegi ei saa öelda, et mina täpselt tean, et nüüd on kolm või kuus kuud selline hind," nentis Murakas.

Jaga artiklit

48 kommentaari

J
Juhan.  /   09:17, 1. veebr 2018
Kui säilitusajad kätte jõuavad viiakse või kombinaati tagasi segatakse uue võiga pannakse uued ümbrised ja lähevad uuele ringile seda ennegi tehtud.
I
Imelik  /   23:32, 31. jaan 2018
Huvitav küll, või hind tõusis, aga ajakirjandus ei osanud kedagi süüdistada, hakkas hoopis igasuguseid põhjuseid otsima, selle asemel, et kaupmeeste kasuahnust põhjusena välja tuua. Või on meil praegu suhtes palgaga kallim kui seda nõukaajal oli, õlu aga odavam kui siis ja ajakirjandus kütab õlle hinna hüsteeriat lausa bensiiniga. Kas tõesti on meil õlu tähtsam kaup kui või?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis