Elu

Eesti näitlejad jagavad muljeid sarja "Sild" vene versiooni "Most" võtetelt

ELINA PURDE: Venemaal sain näitlejana tunda, mis tähendab olla pooljumal (61)

Jaanus Kulli, 31. jaanuar 2018, 00:01
NÄITLEJA VENEMAAL: „Ükspäev oli võttel kohutavalt palav ja ma tahtsin vahepeal maas istuda. Aga sinu juurde viskub korraga kümme meest, kes kõik toole pakuvad, et ei-ei, maas istuda pole lubatud,“ toob näitlejanna Elina Purde välja vaid mõne seiga näitleja staatusest võtteplatsil Venemaal. Priit Simson/ Ekspress Meedia
„Näitlejasse suhtumine on Eestiga võrreldes ikka väga teine. Pooljumala staatusse tõstmine oli kohati isegi segav. Sulle saadetakse auto 300 meetri kaugusele järele, kuigi sa võid vabalt seda vahemaad jalgsi kõndida. Või siis selline juhtum: ükspäev oli võttel kohutavalt palav ja ma tahtsin vahepeal maas istuda. Aga sinu juurde viskub korraga kümme meest, kes kõik toole pakuvad, et ei-ei, maas istuda pole lubatud,“ toob näitlejanna Elina Purde välja vaid mõne seiga näitleja staatusest võtteplatsil Venemaal Peterburis, kus võeti üles Taani-Rootsi põnevussarja „Sild“ Vene uusversioon.

„Või kui sinu juurde tuleb helimees ja häbeliku pilguga uurib, et kuidas me seda mikrofoni riiete alla saame peita. Ütlen siis talle, et küllap leiame selle nurgakese, mispeale ta väga õnneliku pilguga maha vaatab, et kuidas ta selle juhtme mulle selja taha ikka diskreetselt saab torgatud.“ Elina, kes kehastab seriaalis Eesti politseinikku, oli üks paljudest Eesti näitlejatest, kes Vene versiooni mängima kutsuti.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

22. detsember 2017, 10:33
Vene ja Eesti piiril filmitud seriaalist „Sild“ avaldati esimesed kaadrid

61 KOMMENTAARI

g
G 31. jaanuar 2018, 19:57
Mina olen tavainimesena alati Venemaal hea suhtlemise osaliseks saanud, ma ei saa aru kuidas lihtsalt inimesed lasevad ennast propagandal nii tümitada, et asju kogu aeg teisiti ette kujutavad. Euromaailmaga võrreldes elavadki Venemaal pärisinimesed.
q
Qwert 31. jaanuar 2018, 15:19
Tegelikult on see kõik arusaadav, miks on Venemaal näitlejatesse selline suhtumine. Turg on ju väga suur, 146 miljonit elanikku. Filme vorbitakse, ja ...
(loe edasi)
Loe kõiki (61)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee