Krimi

Täiendatud! Vigastada sai ka 2,5aastane laps.

FOTOD | Ida-Virumaal juhtunud raskes õnnetuses hukkus inimene (118)

Toimetas Triinu Laan, 28. jaanuar 2018 13:55
Foto: Lugeja foto
Pühapäeval kella 13 paiku juhtus Ida-Virumaal Tallinn-Narva maantee 137. kilomeetril raske liiklusõnnetus, milles hukkus mees.

Liiklusõnnetus toimus Purtse küla lähedal, kus põrkasid kokku sõiduautod Honda ja BMW. Esialgsetel andmetel sooritas Narva poolt Tallinna suunas liikunud BMW möödasõitu ja põrkas kokku vastu tulnud Hondaga. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Honda teelt välja kraavi. Honda juht, kes oli autos üksi, hukkus sündmuskohal.

Samal teemal

Politsei selgitas välja, et liiklusõnnetuses hukkunu oli 1947. aastal sündinud mees.

BMWs sõitis kolm inimest: sõiduki roolis olnud 1985. aastal sündinud mees ning reisijad, 1987. aastal sündinud naine ja 2,5-aastane laps, kes said vigastada. Kiirabi toimetas kannatanud haiglasse. 

„Selle aasta algus on liikluses olnud väga traagiline ja me palume kõiki sõidukijuhte olla äärmiselt tähelepanelikud. Möödasõitu tehes peab veenduma selle ohutuses ning peab hoiduma mõtlematutest manöövritest, et mitte seada ohtu ennast ja ka teisi liiklejaid,“ kommenteeris Ida prefektuuri operatiivjuht Urmas Elmi. „Politseinikud teevad praegu sündmuskohal tööd ning selgitavad välja liiklusõnnetuse täpsemaid asjaolusid.“

Liiklusõnnetuse kõigi asjaolude väljaselgitamiseks alustatakse kriminaalmenetlus, mida juhib Ida Ringkonnaprokuratuur.

Selle aasta esimese kuu jooksul on liiklusõnnetustes Eesti teedel hukkunud juba üheksa inimest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee