LASTEGA ÜKSI: Ema pidi üksinda kandma laste kulud, mujale tööle läinud isa ei soovinud aga sugugi järeltulijate kasvatamist rahaliselt toetada. Foto on illustratiivne.Foto: Vida Press
Juhan Haravee 28. jaanuar 2018 19:18
Kuuekümnele lähenev mees sunniti kohtuotsusega oma paariaastasele pojale elatusraha maksma. Pensionieelik on lapsele võlgu juba üle 14 000 euro. Kui ei hakka maksma, pannakse mees vangi.  

Kuuekümnele lähenev mees sunniti kohtuotsusega oma paariaastasele pojale elatusraha maksma. Pensionieelik on lapsele võlgu juba üle 14 000 euro. Kui ei hakka maksma, pannakse mees vangi.  

2004. aasta kevadel kirjutas Õhtuleht, et  ettevõtlik ja haritud Raplamaa mees Olev leidis oma eramukrundil teed ehitades kulda. Vähemalt nii arvas ta ise, kuni geoloogid seitsmendasse taevasse tõusnud kullapesija jälle maa peale tõid. Säravad kullaterad osutusid hoopis vilgukiviks, nagu kinnitasid asjatundjad. Õhtuleht kirjutas Olevi apsakast kaastundliku loo ning tunneb tagantjärele huvi, kuidas mehel läheb.

Nüüd, neliteist aastat hiljem võime julgesti öelda, et Olevi elu ei kaotanud oma sära ka pärast teadlaste halastamatuid paljastusi. Head inimest ei tee rikkaks mitte ainult kuld – selleks on mitmeid muidki mooduseid. Olev igatahes jonni ei jätnud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (173)

kogemus 25. märts 2019 13:18
XXX-ile 28 jaanuar 2018.19:53 Kohtu kaudu saad õiguse! Saad taotleda seda ja et kohus su hagi menetlusse võtab on max 70.-euri Kulud jäävad kaotaja kanda kelle kahjuks otsus tehakse ja siin pole sinul muretseda vaja!
I.E 30. jaanuar 2018 09:28
Elatusraha maksmata jätmise eest vangi. Kas isaarmastuseta ja hooleta jätmise eest ka vangi? Sealt tuleb tõeline kahju,mida ei saa kunagi heastada. Sellel issil juba vanust parasjagu,varsti istub oma lapse kaela peal ja nõuab hoolduskodu rahastamist...
Teadja 31. jaanuar 2018 00:34
Isa armastusest selle kõnealuse mehe suhtes küll rääkida ei kannata.Pisipoeg saab tal kevadel 3 aga mees pole kordagi huvi tundnud ja kui ei taha kasvatada ja hoolida oma lastest siis maksku. Inimtundeid käskida-keelata seadusega ei saa paraku.Suuremast pojast kah tal ükskõik.
Sellised vägevad mehed kes suuga suuri linnu teevad ja käega kärbsepesagi polegi õiged mehed vaid hädapätakad.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS