Justiitsministri umbusaldus kukkus küll läbi, kuigi ühegi võimuerakonna ükski liige ei avaldanud toetust tema jätkamisele, isegi mitte Urmas Reinsalu koduerakond IRL. Samas - milleks korraldada umbusaldust, mida isegi eestvedajad ise tõsiselt ei võta, kui kaks oravat ei viitsinud seks ajaks riigikogu saaligi välismaalt tagasi sõita. Ajapikku selgub, mida pidi IRL lubama sotsidele ja Keskerakonnale, et nood kanakarjataja ametisse jätaksid.

Libe maanteeamet

Maanteedele tuisuga tulnud libedusega kaasnenud ohvritega liiklusõnnetustele reageeris maanteeamet filosoofilise küsimusega – kas tasub järsult suurendada libedatõrje tehnika hulka ja kulutada selleks palju raha, kui libedaid päevi on aastas ainult kümmekond? Amet on valinud neile mugavama valikulise lähenemise:  libedaga jäetakse vastutus autojuhtidele, muul ajal tegeleb amet aga ülereguleerimisega ohutussaarekeste, ringsõitude, postikeste ja muu sellise paigaldamise näol.

Kes läheb Narva?

Presidendikantselei Narva kolida lubanud riigipea käis piirilinnas kaaskonnaga  eelluuret tegemas ja narvakatele külakostiks Eesti riiki viimas – kui vaid kohalikud neid visiite õigesti mõistaksid ning president ei jääks ainsaks Narva vahet sõitvaks riigi esindajaks.

Teavitamine uurimise all

Venekeelse elanikkonna valimiseelne teavitamine Venemaa meediakanalite kaudu toob Keskerakonnale kaela järjekordse uurimise. Sama ootuspärased on erakonna seisukohad erakondade järelevalve komisjoni tegevuse suhtes. Kõik panused on Kremli kanalil – miks ei üritatagi aga sisse töötada alternatiivset võimalust ETV+ näol?

Kõrged maksud, kõrgem pension

Eesti on otsustanud jääda kõrgete hindade maaks, kui riik ei kaalugi soodsama ostukorvi nimel langetada toidukaupade käibemaksu erinevalt Lätist, kus puu- ja köögiviljad muutusid oluliselt odavamaks. Otsekui kompensatsiooniks kavandavat Keskerakond tõsta pensione erakorraliselt sadakonna euro võrra – valimisvõitlus on alanud.

Jaga artiklit

6 kommentaari

N
njah  /   18:03, 28. jaan 2018
Reinsalu on
tip top. Aga Eesti rahvas hakkab poliitilist igavlevat naiseltskonda vihkama
I
inimkonnale  /   17:03, 27. jaan 2018
http://www.piibel.net/#q=1Pt%203
Peetruse esimene kiri 3:8 Aga viimaks, olge kõik üksmeelsed, kaastundlikud, vennalikud,
halastajad, alandlikud.
9 Ärge tasuge kurja kurjaga ega sõimu sõimuga, vaid hoopis
õnnistage - sest õnnistamiseks te olete kutsutud -, et ka teie
võiksite pärida õnnistuse.
10 Sest
„kes tahab armastada elu
ja näha häid päevi,
see vaigistagu keelt kõnelemast kurja
ja huuli rääkimast pettust.
11 Ta hoidugu eemale kurjast ja tehku head,
otsigu rahu ja taotlegu seda,
12 sest Issanda silmad on õiglaste poole
ja tema kõrvad on lahti nende anumistele,
aga Issanda pale on nende vastu, kes teevad kurja.”

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis