Kommentaar

Taavi Aas | Kas räägime oma lugu või eelistame vaikida?

Taavi Aas, Tallinna linnapea, Keskerakond, 25. jaanuar 2018, 17:52

16 KOMMENTAARI

a
Aja lugu/ 27. jaanuar 2018, 17:46
Keskajal oli tähtsaimaks "absoluutse tõe" kuulutamise kohaks kiriku kantsel: iga vale, mida oli kantslist vähemalt kolm korda maha kuulutatud, muutus tõeks. Ka II MS järgiti sama malli: kodanikelt korjati ära raadiovastuvõtjad, et nad ei laseks ennast segadusse viia vaenulikust propagandast ja piirduksid ainult oma valitsuse "tõde" kuulutavate uudistega. Nõuka aegu segati "Ameerika Hääle" saatjaid ja Soome TV jaoks tuli kasutusele võtta eraldi hääleplokid. Täna, aastal 2018, üritatakse endiselt sama malli järgi kuulutada oma "absoluutset tõde", püüdes sulgeda TTV, ajalehte "Pealinn" ja muidugi tõkestada kõigi võimalike meetmetega PBK vaatamist. Muukeelse auditooriumi võitmiseks on ainsaks võimaluseks rääkida tõtt rohkem kui Moskva! Ei ole vaja mõttetult ja ebausutavalt Venemaad laimamata.l Meie poolt pakutav info peab olema usaldusväärne. Hea valetaja jutust on vähemalt 99% või isegi enam, tõde. Ei ole mõtet varjata ka negatiivseid uudiseid kui on kindel, et vastaspool nad lausa kandikul ja vürtsitatult vaataja-kuulaja ette paiskab. Ka vastase kiitmine sisendab meie kuulajale vaatajale usku meie propaganda usaldusväärsuset. Kahjuks on meie ERR ja peavoolumeedia propagandistidel on nende tõdede tabamiseni veel valgusaastate pikkune tee minna. Lausa piinlik on vahel kuulata lugeda propagandaga tegelevate kõrgesti haritud ja autoriteetideks peetavate inimeste joga stiilis: "Ärme anna PVK-le raha!" "Keelustame!"
m
Miks/ 26. jaanuar 2018, 14:47
meie lugusid ei räägi apoliitilised isikud? Meil on tuntud ja lugupeetud kultuuritegelased, kes oskavad vägagi huvitavaid lugusid rääkida. Kõik nad pole puhastverd eestlased ja valdavad paremini vene keelt kui keskerakonna jutupaunikud.
t
tõdemus/ 26. jaanuar 2018, 12:28
Parempoolsete õukonnameedia mantra on kogu aeg olnud Vene oht ja Kremli meelsus .Kui küsida, millest see ilmneb,sest puudub analüüs, siis jäädakse vastusega võlgu.Meil on HULK ARVAMUSE LIIDREID, MIS PIIRDUBKI ARVAMUSEGA .Vene inimesele on vaja mitmekülgset informatsiooni nagu eestlaselegi, et teha omad järeldused maailmas ja meie riigis , ka pealinnas toimuvast.Kas Vene vastase hüsteeriaga parandame olukorda?
ä
26. jaanuar 2018, 15:38
Ärge demagoogitsege. Iga normaalne inimene saab aru, kes ja mis Venemaa on.
k
kõlvart käseb/ 26. jaanuar 2018, 11:43
aas räägib. kord on majas.
k
Karl/ 26. jaanuar 2018, 11:33
Hr.AAS ! On olemas Tallinna TV (on terves Eestis vabalevis ja nähtav ),kus pidevalt oma erakonda kiidate. Miks siis on veel Teile vaja Venemaa telekanalit...??
m
mis puutub..../ 26. jaanuar 2018, 10:44
...Paverinasse ja Tšaplõginisse----siis esimene pressib alati välja "vaese väikse vene vähemuse" nutulaulu ja neile järelandmiste tegemise. Tšaplõgin on aga pesuehtne putinlane,keda hoitakse ka eestlaste rahade peal ,eestlastele solki pähe kallama. ta lausa värises saates,kui tema seda juhtis, Vene küsimuses" ära panemise ärevuses. See tüse naljavend Zukerman pandi tema Tšaplõgini asemele,et veidi pehmendada õelaid keskerakondlaste sõnu nii riigi kui põlisrahva pihta. Midagi pole muutunud ja iga loll saab aru,miks te ennast nendes saadetes ja ajalehtedes promote----läbi eestlaste hävingu --see magus sõna "VÕIM!"
t
tulemas/ 26. jaanuar 2018, 10:26
Miks muukeelne rahvas ei vaata kanal ETV+?
Milleks see loodi,keelt võiks ikka osata,Tallinna
linnavalitsus võiks tõlgid tööle palgata või need ise
ära seletada.
j
Jaak/ 26. jaanuar 2018, 10:03
Mina küsiksin hoopis nii: mis kuradi pärast peaksime selle nn "venekeelse" seltskonna pärast nahast välja ronima ja maksumaksja raha raiskama? Tõelised venelased, kes on eesti keele ära õppinud ja asjadest normaalse inimese kombel aru saavad, teavad meie asju paremini kui mitmed siin kommenteerijad. Ja need, kes PÕHIMÕTTELISELT eesti keelest aru saada ei taha, ei ole mitte venelased, vaid nõukogude jäänukid. Ja silmnähtavalt on Keskerakonna propaganda suunatud just neile, et see seltskond ikka just neid valiks. Kuulake näiteks mõnda Zukermani saadet - saate ise aru. Mis aga NATOsse puutub - väljend, et NATO on vaenlane, näitab juba iseenesest kujukalt, et EESTI RIIK on nende vaenlane, sest Eesti ongi ju liikmesriigina üks osa NATOst! Nii et praegune linnapea on usin Savisaare ja tema venestamispoliitika jätkaja. Mõelge ise edasi ...

e
eestlastel.../ 26. jaanuar 2018, 09:47
...ei tohi olla ajaloolist mälu (sotsist Lauristin süüdistab just eestlasi sügavas lõhes,mis põlisrahva-eestlaste ja ebaseaduslike immigrantide vahel on---see on ajalugu sm Aas). Venelane võib oma kodulinna puruks peksta,sest talle oli vastuvõtmatu Tallinna purukspommitamise ,kus kaotasid tuhanded eestlased elu ja kodu, mälestusmärgi teisaldamine. Nemad võivad seal oma lõputuid sabateid pidada,"Surematuid polkusid" promoda maal,kuhu vägisi tuldi. Kanda "Georgi linte" sellega oma meelsust näidates,aga eestlane peaks nagu poolearuline olema,mitte midagi mäletama,mitte midagi leinama,mitte tundma ülekohut,mida teie ja teie partei + sotsid olematuks tahaksid muuta. Kas nii?
k
KBP/ 26. jaanuar 2018, 09:15
Vana põrandaaluse bolševiku poliitagitatsioon eksinud lambukestele
s
sm. Aas/ 26. jaanuar 2018, 09:14
Teie erakonda valib z-10% eestlastest ja ligi 90% venelastest,kellest enamus on umbkeelsed---ei soovigi õppida eesti keelt,eks te selleks hoiate ka maksumaksjate raha eest üleval umbkeelset ja täielikult venemeelset koolidirektorit Garanšat ametis. Millise meelsusega tulevad sealt koolilõpetajad--vastan--potensiaalsed kodulinna segipeksjad,sest neile jääbki võõraks nii see linn kui Eesti ? Ehk vastate sellele küsimusele. Teiseks---tahate elu eest läbi suruda O-varianti kodakondsuse külvamisel---kas ka siis hakkate Eesti Vabariigi kodanikke läbi PBK teavitama. Kas te ise ka aru saate,mida te selle "teavitamisega" ja vene keele vohamisega saavutate. Eesti keele surma, teete selle maa põliselanikele --so, 90% eestlastele vastuvõtmatuks (seda on Venemaa alati taotlenud) ,et ainult võimul püsida. kas ikka saab asja nii kergekäeliselt võtta?
õ
õhtulehele/ 26. jaanuar 2018, 08:30
kas kuidagi ei saaks neid Aasa lugusid ilma pildita avaldada....rahva soovil...
s
Selge/ 25. jaanuar 2018, 22:14
Arvamust avaldada ei tohi.
Eesti on teel tsensuuri poole. Kiitke peebeekaad siis jääte ellu.
l
lammas kuubis/ 25. jaanuar 2018, 20:30
Puhas häma ja teemast möödarääkimine. Keskerakond räägib PBK-s ja TTV-s vaatajatele 100% keskerakonna lugu ennast reklaamides. Kõik on mõõdetav ja tagantjärgi saab igale asjale hinnasildi külge panna. Nagu Kutser oma hiigelpildiga "teavituse" kinni maksis nii tuleb ka maksumaksja raha eest tehtud telereklaam omast taskust kinni maksta. Kui linnal on hädavajalikku infot siis seda saab ka ilma poliitikuteta edastada.
v
Väga tore/ 25. jaanuar 2018, 19:12
Võiksid ausalt KÕIK ära rääkida!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee