Kommentaar

Vitali Belobrovtsev | Miks läheb president Narva? (10)

LISA KOMMENTAAR

Axter 26. jaanuar 2018 09:47
Tore, et sellise mõtte peale tuldi ja see teoks tehakse. Midagi peab tegus inimene ju igavuse peletamiseks tegema. Siin pole mingit irooniat. Asi on selles, et pärast Eesti saamist NATO liikmeks pole presidendi-institutsioonil sellisel kujul mingit mõtet. Presidendil neis raamides pole lihtsalt võimalik midagi tõsiselt Eestit edasi viivat ete võtta. Nii ei jäägi tal muud üle kui mingi tiluliluga aega täita. On kahju vaadata, kuidas tubli inimene ja tema kaaskond lihtsalt kasutult ilulevad selmet oma maale ja rahvale kasu tuua. Kui Kaljulaid tahaks millegi tõeliselt positiivsega ajalukku minna algataks ta presidendiinstitutsiooni kaotamise ja viiks selle oma kahe ametiajaga ka täide.
üritaja 25. jaanuar 2018 18:42
Kogu see sebimine valitsuses -haldusreform, riigiasutuste maale saatmine, proua presidendi Narva retk-tuletab aina rohkem meelde Krõlovi orkestrilugu.
veel kurvem 25. jaanuar 2018 14:10
Meil on üüberandekaid ja tegijaid lavastajaid, kirjanikke ja muid hinnatuid ja hindamatuid arvamusliidreid aga selle asemel, et leida venelasi ja eestlasi ühendavad aspektid ja neid arendada, tegeletakse kogu iseseisvuse aja nende asjadega milles me erinevad oleme. Oleks juba aeg ühisosaga tegeleda. Kõik me armastame oma lähedasi, rahvusest sõltumata ja tahame neile parimat, alustaks sellest.
Kurb eestlane 25. jaanuar 2018 14:21
Mida on mul ühist Narvas elava ainult vene keelt rääkiva sovetiga (palun mitte segamini ajada venelasega)? Mida teab tema Eestist, eestlastest, Eesti ajaloost ja eestlaste seisukohtadest meie ajaloo osas, eesti kultuurist, eesti keelest? Julgen väita, et mitte midagi.
Buratino 25. jaanuar 2018 11:08
Läksin Narva sest pole varem käinud ehk pioneerina korra.
Kurb eestlane 25. jaanuar 2018 09:53
Mis on Narva? Narva oli kaunis Eesti linn, mille pommitas pihuks ja põrmuks NSVL. NSVLi okupatsioonivõim ajas Narvast välja pea kõik eestlased ja asustas pea täies ulatuses nn kuldhammastega. Eestlased ei töötanud isegi Kreenholmi manufaktuuris. Nii et Narva on Eesti ja eestlaste jaoks NSVLi okupatsioonivõimu ülim näide. NSVLi okupatsioonivõimu eesmärgiks oli kogu Eesti selliseks muuta, ja need eestlased, kes kõige kiuste Eestis ikka veel figureerisid ja eesti keelt ning kahjuks ka eesti meelt alal hoida püüdsid, 1980ndatel, ära venestada ehk siis tinistada.
Narvas elavatele eestlastele tunnen sügavalt kaasa, sest nad on sealsete venekeelsete sovettide jaoks ikka need sjulla-mjulla keelt patravad kultuuritud olevused.
Okupatsiooni rehabilitatsioon 25. jaanuar 2018 09:48
Narva on Venemaa poolt okupeeritud piirkond ja presidendil ei sobiks sinna minnagi. Kaljulaid aga pole mingi president, nii et las aga läheb. Jäägugi sinna.
T.Mets 24. jaanuar 2018 22:56
Eks ta ole ükstakama, kus see daame aega surnuks lööb
ader 24. jaanuar 2018 18:58
Riigitelevisioon räägib juba vene keelt, meie Kersti tegeleb kõigi teiste rahvuste kui eestlastega. Tubli, Kersti, seda just need mitte-eesti nime kandvad Tallinna Ülikooli õppejõud temalt nõuavad. Ehk see haritud õppejõud seletaks ära, miks venelased keelte suhtes nii andetud ja hädised on. Rahvuslik omapära või siiski midagi väga vaenulikku meie riigi suhtes.

radar 24. jaanuar 2018 18:24
Hästi kirjutatud Suur osa narva rahvast arvab siiamaani et president on meil Ilves kes mootorsaega Narvas võsa niitis Üks jaapani humorist on kirjutanud et pealinnas elab nii peen rahvas et nende õõpotid on kullast Eks siis meie kullasseppadel on viimane aeb teha presidendile kullast õõpott Sest Narvas ju kekkütet ja waterpeldikuid ei ole