Ilm ja loodus

AASTA LOOM: loomaaias räägitakse ilvese elust ja tegemistest (4)

Toimetas Denes Kattago, 23. jaanuar 2018, 14:38
Ilvesed Alaveski loomapargisFoto: ALDO LUUD
Tallinna loomaaias toimub neljapäeva õhtul loomaaia tunnuslooma ja aasta loomaks kuulutatud ilvest käsitlev üritus, kus asjatundjad räägivad selle eluka elust ja tegemistest.

"Käesoleva aasta loomaks on valitud ilves, kes oli loomaaia üks esimesi asukaid ja on ühtlasi ka loomaaia tunnusloom. MTÜ Aasta Loom, MTÜ Tallinna Loomaaia Sõprade Selts ja Tallinna loomaaia koostöös toimub 25. jaanuaril loomaaia keskkonnahariduskeskuses aasta looma avaüritus, kus parimad spetsialistid räägivad ilvestest Eestis," ütles loomaaia kommunikatsioonispetsialist Kristiina Laaniste.

Kell 18 algaval üritusel räägivad loomaaia direktor Tiit Maran, aasta looma kodulehe toimetaja Helen Arusoo, keskkonnaagentuuri eluslooduse osakonna peaspetsialist Peep Männil ja Tartu ülikooli terioloogia osakonna doktorant ja ilveseuurija Raido Kont.

Üritus toimub loomaaia keskkonnahariduskeskuses (Ehitajate tee 150, loomaaia läänevärav) ning sinna tuleb eelregistreerida, sest kohvikuõhtul on osalejate arv piiratud!

Registreerimine on avatud loomaaia kodulehel: www.tallinnzoo.ee

Osavõtutasu on 3€, mis sisaldab ka kohvikuõhtul teed-kohvi ja suupisteid.

Kohapeal on müügil SA Lutorela Liigikaitse Butiigi ja loomaaia ilveseteemalised tooted. Ilvese sari jõuab müügile ka loomaaia meenetepoodi ning heategevuslikku veebipoodi: www.pood.lutreola.eu

Samal teemal

6. august 2018, 12:32
VIDEO JA FOTOD | VAATA METSKIISUSID! Elistvere ilveseemandal on pojad!
21. jaanuar 2018, 17:35
Pandade vaatamine pole odav lõbu: neljaliikmeline pere maksaks piletite eest ligi 100 eurot
13. jaanuar 2018, 21:33
GALERII JA VIDEO | Täna oli Tallinna loomaaias kotkapäev
3. jaanuar 2018, 16:23
TV3 VIDEO | „Seitsmesed“ käisid Viini loomaaias uurimas, kuidas läheb jääkaru Noral

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee