Connie Sawyer 2012. aastal. (VIDA PRESS)

Californias suri 105 aasta vanuses Hollywoodi vanima tegevnäitlejannana tuntud Connie Sawyer, kes oli veel mõni aasta tagasi tööd teinud.

Sawyer, kelle kontol on üle 140 tele- ja filmirolli, alustas karjääri juba kaheksa-aastaselt Oaklandis talendivõistlust võites. 18aastaselt sai ta esimese rolli vodevillietenduses.

Sawyeri mentoriks sai Deadline.comi teatel legendaarne laulja, koomik ja näitleja Sophie Tucker. Noor näitlejatar mängis Broadway lavastuses "A Hole in the Head" miss Wexlerit ning hiljem sai sama rolli kinolinal Frank Sinatra kõrval. Connie teistest filmidest on tuntumad "The Way West", "Ada" ja "The Man in the Glass Booth".

Jaga artiklit

1 kommentaar

T
televaataja  /   11:52, 23. jaan 2018
Eile vaatasin saadet, et miks rikkad kauem elavad ja kas raha aitab? No natuke aitab, aga rohkem aitab USK, kui selle rahaga mööda pansionaate, ravilaid, spaasid, lõikusi, massaaže ja söögilaudu käid.POLE KUIGI PALJU NEID AASTAID,MIS SA RAHA PÄRAST JUURDE SAAD, võimalusi rakendad ja paremat elu elad! Sinu lõpp on ette nähtud enam-vähem ühel ajal, ole sa vaene või rikas, geen teeb oma. Nii et olgem rõõmsad selle üle, palju meile antud ja USKUGEM alati paremat,siis 1 % ongi parem!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis