Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Üdini naiselik Eesti bränd, mille kollektsioonidest võib leida ka maailmakuulsate brändide kangast 

Happy & Bows, 26. jaanuar 2018, 11:03
 
„Meie bränd sündis ideest ja soovist pakkuda emale ja tütrele sarnase tegumoega või ühest kangast kleite ja seelikuid, mida pidulikul üritusel, fotosessioonil või ka igapäevaselt koos kanda. Olles ise emad tundsime sarnasest võimalusest puudust,“ räägivad Sille Simovart ja Ketlin Veevo, kuidas sündis nende bränd Happy & Bows.

Kuna Happy & Bowsi riided võeti klientide poolt soojalt vastu, hakati visiooni kaunitest rõivastest üha julgemalt teostama. Lisaks emade ja tütarde rõivastele loodi vahvaid kikilipse ka isadele ja poegadele. Täna on peamine fookus siiski naisteriietel.

Kust aga on Sillel ja Ketlinil tulnud soov teistest eristuda ja ise rõivaid luua? Selgub, et mõlema puhul algas see juba varases nooruses.

„Kui mina olin laps, siis mul oli ikka kindel nägemus, mida ma panen selga ja mida mitte. Mäletan neid tülisid vanaema või emaga, kui nad üritasid öelda, mida kanda. Ja kuna poodides riietevalik oli suhteliselt kasin, siis ei jäänud muud üle, kui endale riideid õmmelda“ muigab Sille.

Ketlin eristus aga riietuse poolest tänu vanaemale, kes oli õmbleja. „Õmmelda ma ise ei oska. Aga ettekujutus sellest, millised on need rõivad, mida ise kanda sooviksin ja oskus seda visiooni edasi anda on mul juba varajasest kooliajast sees olnud,“ nendib Ketlin.

Kapis ei pea olema võimalikult palju kleite!

Täna teevadki Ketlin ja Sille just selliseid rõivaid nagu nad ise tahavad kanda. Loomulikult on kõik daamid erinevad ning seda püütakse loomingu puhul meeles pidada. „Mida rohkem erinevate naistega kokku puutume, seda enam hakkame aru saama nende ootustest. Vahel inspireerib meieni jõudnud naine looma uut kleiti, mida hiljem ka teistele pakkuda. Tihti saame inspiratsiooni konkreetsest kangast, mis hakkab ise mingit lugu jutustama ja lõiget dikteerima,“ pajatab Ketlin.

Sille toob aga välja, et üldiselt eelistavad nad oma loomingus lihtsaid lõikeid ja naturaalseid kangaid. Oluline on seegi, et kleidid oleksid universaalsed, s.t kantavad hommikust õhtuni, nii kontoris, peol kui teatris. „Kappi ei pea ostma palju kleite, hoopis mõned kvaliteetsed, mida kanda aastaid. Me ei taha propageerida tarbimist, vaid pigem kutsume kliente üles mõistlikke valikuid tegema,“ nendib Sille.

Muide – Happy & Bowsi kangad on pärit üle maailma. „Tellime internetist otsetootjatelt üle maailma ning ostame ka Eestist. Kuna hoolime keskkonnast, siis võimalusel kasutame hea meelega ka suurtööstuste kangajääke. Nii võib vahel juhtuda, et meie valikus olev kleidikangas on tuttav mõne maailmakuulsa moebrändi kollektsioonist,“ räägivad naised.

Kellele aga sobib Happy & Bowsi looming? „Sellistele naistele, kes hindavad kvaliteeti ja kanga naturaalsust ning soovivad eristuda ja toetada Eesti väiketootjaid.

Tekkis huvi? Tutvu Happy & Bowsi loominguga SIIN!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee