Maailm

Vene juhtivad telekanalid vaikisid veristest koolirünnakutest (15)

Aadu Hiietamm, 22. jaanuar 2018, 19:00
KAKS RÜNNAKUT: Vene korrakaitsjad reageerisid Permis (pildil) toimunud koolirünnakutele suurte jõududega.Foto: Scanpix

Venemaal oli eelmisel nädalal kaks verist koolirünnakut: üks esmaspäeval Permis ja teine reedel Ulan-Udes. Kokku sai vigastada üle 20 inimese. Neist peaaegu kõik viibivad endiselt haiglaravil. Venemaa kolm juhtivat telekanalit läksid pühapäeva õhtul nädalast kokkuvõtet tehes veristest sündmustest mööda, vahendab portaal Meduza.  

„Räägime teile selle nädala peamistest sündmustest ja selgitame, mida need meile teiega tähendavad,“ ütles Pervõi Kanali saatejuht Valeri Fadejev. Ta ei rääkinud tunni ja 35 minuti jooksul kahest verisest koolirünnakust sõnagi. Saatejuhi tähelepanu keskmes oli president Vladimir Putin, kes sai valimistel kandideerimiseks poolteist miljonit allkirja, ning austas seoses blokaadi läbimurdmise 75. aastapäevaga Leningradi kaitsjaid. Välisuudistes räägiti Donald Trumpist, kellel täitus laupäeva üks aasta USA presidendina, Türgi sõjalisest operatsioonist Süürias ja Ukraina otsusest kuulutada Venemaa agressoriks. 

Täpsuse huvides tuleb lisada, et nädala jooksul räägiti selle uudistes Permi koolirünnakust kaks korda ning seda iseloomustati kui kahe poisi kaklust, mille käigus kasutati ka nuge. Ulan-Ude koolirünnak võeti aga jutuks vaid üks kord. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. jaanuar 2018, 11:28
VIDEOD | Burjaatias ründas õpilane kirvega 7. klassi lapsi
15. jaanuar 2018, 18:00
PUSSITAMINE PERMI KOOLIS: poiste tüli või ikkagi ettekavatsetud rünnak?
15. jaanuar 2018, 09:58
FOTOD | Permis toimus koolipussitamine, viga sai 14 õpilast ja õpetaja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee