Elu
Näituse „Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu“ toetuseks esines tasuta pea poolsada lauljat ja muusikut

Laura: panin hädamaandumist teinud lennukis kirja kõik unistused, mida enne allakukkumist oleks tahtnud täide viia (19)

Jaanus Kulli, 22. jaanuar 2018, 00:01
LAURA: „Paar päeva tagasi Eestist Prantsusmaale sõites tegi lennuk kaks hädamaandumist ning igaks juhuks panin kirja kõik unistused, mida enne allakukkumist oleks tahtnud täide viia. Ehk tehke enne ära kõik, mis on mõttes ja südames, sest kunagi ei tea, millal kütus otsa saab. Aga ainult positiivses võtmes,“ oli lauljanna mõtlevapanev sõnum.  Teet Malsroos
„See on nii seatud, et aeg ei peatu, vaid aina edasi tõttab,” kõlas reedel Nordea kontserdimajas Eesti muusika kuulsuste koja suurkontserdi „Üks laul“ kordamisele tulev lõpulugu Ivo Linna eestvedamisel. Heategevuskontserdi õnnestumiseks andsid oma panuse pea poolsada lauljat ja muusikut Georg Otsa muusikakooli ansamblist. Selle asemel, et magusal reede õhtul kuskil esinemisega korralik kopikas teenida, otsustasid nad toetada kuulsuste koja näitust „Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu“, mis on Eesti muusikute kingitus Eesti 100 aasta juubeliks.

Oma panuse andis ka publik, kelle huvi kontserdi vastu oli sedavõrd suur, et Nordea kontserdimajas avati lisarõdu. Rahvas elas äärmiselt emotsionaalsele õhtule kogu hingest kaasa, tõusis püsti ja laulis koos artistidega laval Tõnu Aare lugu innukalt kaasa. Piletitulu läks näituse rajamiseks.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

19. jaanuar 2018, 22:03
SUUR GALERII | Erakordne hulk armastatud lauljaid esines Eesti levimuusika ajaloo näituse heaks

19 KOMMENTAARI

m
Maali 22. jaanuar 2018, 15:05
Üks kummaline veidrustega naine (mitte enam, vanuse poolet tüdruk, nagu keegi siin nimetas). Aeg oleks sünnitada lapsed, mitte eputada teles oma hilpudega ja väljanägemisega!
p
parem kui ei paljuneks 22. jaanuar 2018, 14:34
selline tõug
Loe kõiki (19)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee