3
fotot
Dolores O'Riordan (1971 - 2018) (GUILLAUME SOUVANT)

„Mu sõber, partner ja elu armastus on läinud," kirjutab esmaspäeval surnuna leitud Dolores O'Riordani kallim Ole Koretsky nende ühise ansambli D.A.R.K. veebiküljel.

„Mu süda on murtud ja parandada pole seda võimalik," kirjutab plaadiprodutsent, kes tegi bändi koos The Cranberriese lauljanna ja The Smithsi muusiku Andy Rourke'iga.

 

NYE: take away, TV, pajamas 😳👻

A post shared by Olé Koretsky (@doubleole) on

„Dolores on kaunis. Tema kunst on kaunis. Tema pere on kaunis. Energiat, mida ta jätkuvalt kiirgab, pole võimalik eitada," lisab Koretsky ning tunnistab, et tunneb end pidetuna. "Igatsen Dolorest nii väga. Koperdan sel planeedil veel mõnda aega edasi, teades ise väga hästi, et minu jaoks pole siin enam tõelist paika."

46aastase O'Riordani surnukeha leiti esmaspäeva hommikul Londoni hotellist. Politsei ei pea surma kahtlaseks, kuid lõpliku surma põhjuse peab tuvastama koroner. See võib võtta kuid. Lauljannal oli seljataga pikk võitlus depressiooni, alkoholismi ja bipolaarse häirega.

Dolorest piinasid ka seljahädad, mille tõttu ta oli sunnitud mullu suvel ära jätma The Cranberriese turnee. Kuid kolm nädalat enne surma oli ta ansambli Facebooki lehel fänne rõõmustanud teatega, et tunneb end taas hästi ning esines üle mitme kuu taas.

„Esitasin New Yorgis Billboardi töötajate iga-aastasel jõulupeol koos majabändiga paar laulu. Hästi tore oli!"

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
truman  /   00:34, 21. jaan 2018
sou
U
Urmas  /   23:26, 19. jaan 2018
ÕL ajakirjanikud, te olete ikka täiegi soodad! Miks panna artiklile pealkirja, mille sisu ei vasta absoluutselt pealkirjale?
Ja siis helistavad aeg-ajalt mingid müügimehed, et tellige ikka endale paberväljaandel ÕL.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis