Maailm

VIDEOD | Burjaatias ründas õpilane kirvega 7. klassi lapsi (4)

Toimetas Piret Kütt, 19. jaanuar 2018, 11:28
Kaader videostFoto: TatCenter.ru/YouTube
Venemaal Ulan-Udes tormas teismeline õpilane kirvega koolimajja ning tekitas seal süütepudelit kasutades plahvatuse. Burjaatia võimude sõnul sai rünnakus viga kuus inimest, nende hulgas ka ründaja ise, kes vahistamise käigus end vigastas, vahendab RT. Kohaliku meedia andmeil on üks ohvritest, 13aastane tüdruk, koomas. 

Kanali Mash teatel leidis juhtum aset seitsmenda klassi emakeele tunnis. Noormees, praegustel andmetel 9. klassi õpilane, avas ukse ja viskas klassiruumi süütepudeli, millega tekitas suure paanika. 41aastane õpetajanna, kes püüdis oma hoolealuseid kaitsta, otsustas ründajale vastu hakata, ent viimane lõi teda kirvega.

Kohalikud ametnikud kinnitasid juhtunut, öeldes, et tuli suudeti kustutada kiiresti. Koolist evakueeriti enam kui 500 õpilast.

Ründaja, keda nimetatakse Antoniks, oli varem ühele tüdrukule Viberi vahendusel öelnud, et neiu ei peaks täna kooli minema, kuna ta kavatseb seal korraldada veresauna. 

Üks tunnistajatest kõneles, et ta nägi pealt, kuidas ühele tema kassikaaslasele löödi kirvega mitu korda pähe ning üks tüdruk saanud kirvehoobi näkku. Peahaava sai ka õpetaja, kes hetkel haiglas viibib. 

Ründaja suhtes, kes üritas ennast kinnipidamisel tappa, on algatatud kriminaalasi mõrvakatset käsitleva paragrahvi alusel.

Tänane intsident on Venemaal juba teine koolirünnak sel nädalal. Esmaspäeva hommikul toimus Permis 127. koolis pussitamine, vigastada sai vähemalt 15 inimest. 

Samal teemal

22. jaanuar 2018, 19:00
Vene juhtivad telekanalid vaikisid veristest koolirünnakutest
15. jaanuar 2018, 18:00
PUSSITAMINE PERMI KOOLIS: poiste tüli või ikkagi ettekavatsetud rünnak?
15. jaanuar 2018, 09:58
FOTOD | Permis toimus koolipussitamine, viga sai 14 õpilast ja õpetaja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee