Jaak JuskeFoto: Alar Truu
Toimetas Annika Erg 18. jaanuar 2018 23:38
Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni liikmele Jaak Juskele tuletas perekond Sarapuu hagi Jürgen Ligi ja Martin Helme vastu meelde tema sarnase vaidluse Keskerakonnaga.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kersti Sarapuu ja tema abikaasa, endine Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu nõuavad Jürgen Ligilt ja Martin Helmelt nende kohta tehtud väidete ümberlükkamist meedias, vastasel korral lubavad Sarapuud kohtusse pöörduda kahjuhüvitise nõudega.

"Tänane uudis Sarapuude võimalikust hagist Ligi ja Helme vastu tuletas meelde minu sarnase vaidluse Keskerakonnaga kümmekond aastat tagasi. Toona esitas prokuratuur kahtlustuse korruptsioonis Parbusele ja Sepale. Ütlesin siis Kanal 2-le, et selle kahtlustuse põhjal on Keskerakond saanud väidetavalt Tallinnas korruptiivset tulu," meenutas Juske Facebookis.

"Keskerakond kaebas mind seepeale laimu eest kohtusse. Kohus andis mulle õiguse, öeldes oma otsuses, et opositsioonil on õigus võimulolijaid kritiseerida ja valitsejatel on kohustus seda kriitikat taluda," sõnas Juske.

Juske soovitas Helmel ja Ligil see otsus üles otsida.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

tõsielust 19. jaanuar 2018 11:35
Keskerakonna valulävi on rekordiline arvestades kahe aastakümne tümitamisi.Kui erakond hakkab lõpuks õigusriigile omaseid vahendeid kasutama, siis on ründajate poolt lärm lahti ja räägitakse demokraatia surmast, millega ise on tegeletud
Alar1 19. jaanuar 2018 10:49
Mina ei saa aru, miks perekond Sarapuu ei ole juba vahi all seoses väljaoressimisega?Tõendid selle Sarapuude kuriteo kohta on ju ümberlükkamatud!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS