Eesti uudised

Jaak Juske: Sarapuude hagi tuletas meelde minu sarnase vaidluse Keskerakonnaga (9)

Toimetas Annika Erg, 18. jaanuar 2018 23:38
Jaak JuskeFoto: Alar Truu
Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni liikmele Jaak Juskele tuletas perekond Sarapuu hagi Jürgen Ligi ja Martin Helme vastu meelde tema sarnase vaidluse Keskerakonnaga.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kersti Sarapuu ja tema abikaasa, endine Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu nõuavad Jürgen Ligilt ja Martin Helmelt nende kohta tehtud väidete ümberlükkamist meedias, vastasel korral lubavad Sarapuud kohtusse pöörduda kahjuhüvitise nõudega.

"Tänane uudis Sarapuude võimalikust hagist Ligi ja Helme vastu tuletas meelde minu sarnase vaidluse Keskerakonnaga kümmekond aastat tagasi. Toona esitas prokuratuur kahtlustuse korruptsioonis Parbusele ja Sepale. Ütlesin siis Kanal 2-le, et selle kahtlustuse põhjal on Keskerakond saanud väidetavalt Tallinnas korruptiivset tulu," meenutas Juske Facebookis.

"Keskerakond kaebas mind seepeale laimu eest kohtusse. Kohus andis mulle õiguse, öeldes oma otsuses, et opositsioonil on õigus võimulolijaid kritiseerida ja valitsejatel on kohustus seda kriitikat taluda," sõnas Juske.

Juske soovitas Helmel ja Ligil see otsus üles otsida.

Samal teemal

19.01.2018
SARAPUUDE KOHTUPLAAN: laimukampaania tagajärg või katse oponente justiitsmõrvata?
18.01.2018
Juhtkiri | Keskerakond peab rahaküsimise kohta selgitusi jagama
18.01.2018
IGOR GRÄZIN: opositsioonist ülerullimine sai nüüd käeraudade kolinat meenutava kõla
18.01.2018
JÜRGEN LIGI: Keskerakond on olnud alatu, aga riigikogu vastast justiitsmõrva pole seni proovitud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee