Kersti Sarapuu.Foto: Teet Malsroos
Triinu Laan 18. jaanuar 2018 11:58
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kersti Sarapuu ja tema abikaasa, endine Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu nõuavad  Jürgen Ligilt ja Martin Helmelt nende kohta tehtud väidete ümberlükkamist meedias, vastasel korral  lubavad Sarapuud kohtusse pöörduda kahjuhüvitise nõudega.

"Selgelt tuleb eraldada parlamentaarset debatti ja põhjendamatuid isiklikke rünnakuid. Ühegi perekonna korruptsiooniga seostamine ei ole tavapärane parlamentaarne debatt, vaid raske etteheide sisuliselt kuriteo toimepanemises," põhjendab Kersti Sarapuu. 

Ta lisab, et Jürgen Ligi ja Martin Helme kasutatud väljendid ning järjepidevad rünnakud ei olnud kindlasti  õigustatud. "Juhtisin Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri tähelepanu asjaolule, et kui nii jätkub, siis peab minu perekond ennast kuidagi kaitsma. Kohe kindlasti ei ole ma kedagi ähvardanud, veel vähem püüdnud mõjutada umbusaldusavalduse ära jätmist," selgitab Sarapuu. 

Jürgen Ligi esitatud väidetel pole  Sarapuu sõnul mingit tõepõhja."Ma ei ole Jürgen Ligiga viimase kahe nädala jooksul isiklikult suhelnud. Pärast umbusaldusavalduse läbikukkumist andsin oponentidele võimaluse ise esitatud valeväited ümber lükata, kuid seda ei tehtud. Kõigest eeltoodust on emana tohutult kahju, sest peame pöörduma perega enda maine kaitseks kohtusse. Kindlasti ei ole see meie esimene eelistus, aga ebaaus laimukampaania ei jäta meile enam muud võimalust."

Samal teemal

Kommentaarid  (85)

kallis 19. jaanuar 2018 14:30
vanaema, väga kahju,et oled nõrk poliitik,kaasad oma tegemistesse isegi lapselapsed,kas see on õige kasvatus. Sa pead oma oma arvuga endi keerdkäigud poliitikas lahendama või lõpetama. Sellise ründamise ja ähvardamisega sa tun nistadki süüd!!
eu 19. jaanuar 2018 14:29
Sarapuudel ka võimalus tellida teotamise eest sõber Mišalt Kolvartilt teenusena mõned jalga viskavad treenitud poisid, kes ilma kohtu abita ja tunduvalt kiiremini valuraha sisse nõuaks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS