Eesti uudised

VAATA | Gonsiori tänava rekonstrueerimisega muutub liikluskorraldus  (1)

Toimetas Denes Kattago, 17. jaanuar 2018, 11:07
Gonsiori liikluskorraldusFoto: Tallinna kommunaalamet
Alates esmaspäevast, 5. veebruarist alustab Trev-2 Grupp AS ehitustöödega Türnpu tänaval ning Laagna teel lõigus Gonsiori - Laagna tee ristmikust kuni J. Vilmsi - Laagna tee ristmikuni, mille käigus muudetakse rekonstrueeritava piirkonna liikluskorraldust.

Laagna teelt bussijaama ja Tartu mnt poole sõitvad liiklejad suunatakse ümbersõidule mööda Lubja tänavat. Gonsiori tänaval liikluskorraldus ei muutu ning Laagna teelt on võimalik sooritada parempööre Gonsiori tänavale, teatas Tallinna kommunaalamet Õhtulehele.

Türnpu tänavalt on võimalik liigelda Laagna teele mööda J. Vilmsi ja Vesivärava tänavat Torupilli Selveri suunas või J. Vilmsi ja Lubja tänava kaudu. Türnpu tänaval jääb ehitustööde ajaks avatuks üks sõidurada Laagna tee suunas. Võimalikud ümbersõidud saab teha ka Laulupeo tn kaudu ning kaugemalt Peterburi tee või Narva mnt kaudu.

Amet palub liiklejatel, samuti jalakäijatel järgida ajutise liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega. Ajutine liikluskorraldus jääb kehtima kuni 26. maini 2018.

Gonsiori liikluskorraldusFoto: Tallinna kommunaalamet

Samal teemal

6. märts 2018, 11:07
SUPERUMMIKUD: remont piirab jaanipäevani südalinna tähtsa ristmiku tööd
23. november 2017, 11:50
Tallinn investeerib teedesse järgmisel aastal 53 miljonit eurot
22. november 2017, 12:14
Kunstiakadeemia nimega bussipeatus kaob
25. oktoober 2017, 22:06
FOTOD JA VIDEOD | Tallinnas Gonsiori tänaval süttis põlema reisibuss

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee