Andrus Ossip Foto: ARNO SAAR
Ärileht 17. jaanuar 2018 09:01
Elroni juhi kohalt lahkunud Andrus Ossip vaatas tagasi oma viiele tööaastale reisirongiettevõttes ja oli rahul, et sõitjate arv suureneb, kuid ütles, et lisaväljumiste katteks on tarvis uusi ronge ja Haapsalu raudtee vajaks kiiremat otsust.

"Koidula-Tartu liiniga võrreldes oleks Haapsalu liin kindlasti tublim ja seda saaks pigem tõenäolise sõitjate hulga poolest võrrelda Tallinna-Türi liiniga," ütles Ossip. "Tasuta bussiliiklusse pandava rahaga saaksime kas märgatavalt bussiliiklust tihendada või selle plaanitud kahe aasta rahaga Haapsalu raudtee täismahus välja ehitada." 

Ossip usub Rail Balticu tulekut ja ütleb, et tehnilise järelevalve amet tahab Pärnu liinil piirkiiruse langetada 60 kilomeetrile tunnis. "Sellise kiiruse korral on meil mõistlikum rongi kasutada mõnel teisel lõigul." 

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes

Samal teemal

Kommentaarid  (25)

Kui palju saaks ehitada? 18. jaanuar 2018 10:37
Tallinn-Tartu-Tallinna mnt. ongi juba aktsiiside näol lätlastele kingitud. Kui palju saaks kadunud Eesti Õhu eest? Kui palju Ameerika ja Jordaania tolmu kokkuostmise eest? Kui palju, kui palju? Terve Eesti oleks raisatud rahade eest võidud üle kullata. Välisinvestorid, võõramaised pangad! Oh, ei jõua üles lugedagi.
ätt. 18. jaanuar 2018 08:55
Aga mida kõike saaks Rayl Balticu raha eest ja veel selle raha eest mida me hiljem peale maksame ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS