Tiit OjasooFoto: ARNO SAAR
Eesti Päevaleht 16. jaanuar 2018 11:05
Justiitsminister Urmas Reinsalu kirjutab arvamusloos, mis tunne tal oli täna hommikul kui ta luges massiüleskutset, et NO99 teater ja Tiit Ojasoo ei tohi aastapäevaetendust lavastada.

"Ken Kesey raamatus "Lendas üle käopesa" saab McMurphy'il õde Ratchedi juhendamisel toimuvast alandamisest villand ja ta käratab, et kanakarja kambakas ära lõpetataks. 
/.../ Eestis sooritatakse aastas mitukümmend tuhat kuritegu ja palju rohkem väärtegusid. Ojasood veidral kombel pole kuriteos süüdi mõistetudki. Hans H. Luik on toonud sisse olulise termini meie sotsiaalses karistuspoliitikas: "meediapeks".
/.../ Kuulge kurjakirjutajad, muidugi saate hüsteeriaga solkida vabariigi aastapäeva ja Ojasoo elu ära! Aitab! Lõpetage kanakarja kambakas!"

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes

Samal teemal

Kommentaarid  (148)

Reinsalu, ära astu tagasi! 18. jaanuar 2018 20:09
Reinsalu käitus õigesti, et Ojasoo kaitseks sõna ütles! Jah, ongi mõtlematu kanakari,kes lihtsalt kaagutavad aga ei mõtle, et tegemist on andeka lavastajaga, kas siis pole tal õigus oma tööd enam teha, kui tegi elus eksimuse?!!Nii, et Reinsalu, ära astu tagasi, sa pole midagi valesti ütlenud ja Ojasoo, ära tee kanakarjast välja, sa oled hea lavastaja ja edu edaspidiseks!
püha müristus, 17. jaanuar 2018 12:16
inimesed, kas muud pole teha, kui siin jahuda? Lugege raamatuid, harige end!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS