Eesti uudised

Maailmameister Andrus Värnikule otsitakse kodukandis tööd (99)

Marvel Riik, 15. jaanuar 2018 17:40
Andrus Värnik.Foto: Robin Roots

Aasta alguses ütles odaviske maailmameister Andus Värnik pikas usutluses Kroonikale, et on Antsla vallavalitsusega pidanud kõnelusi, et hakata lapsi treenima. Seoses kohalike omavalitsuste valimistega on mullused läbirääkimised küll lörri jooksnud ning kõigega tuleb uuesti otsast alustada, aga vallavalitsus ei ole oma mõttest taganenud. Järgmist käiku oodatakse Värnikult.

„Eks ma olen muidugi töö järele ringi vaadanud ja mõelnud, mida teha. Ma võiksin õpetada noori vanuses 14, 15, 16, viia neid vormi,“ rääkis 40aastane Värnik, kes elab praegu oma kodukandis Antslas, Kroonikale jaanuarikuu esimeses numbris. „Kindlasti võiks treeneri amet minu valdkond olla.“

Milline on siis olukord Antslas? Räägitakse, et Värnik võiks olla spordikoordinaator Antsla kultuuri- ja spordikeskuses või kehalise kasvatuse õpetaja Antsla gümnaasiumis. Kooli direktor Katrin Martinfeld kuuleb sellisest mõttest aga esmakordselt. Ühtlasi ei pea ta võimalikuks ideed, et kunagine maailmameister hakkaks Antsla lastele sporditunde andma. „See ei oleks võimalik, sest mul on kõik täiskohaga töötajad olemas – kool ei vaja lisaks ühtegi töötajat,“ ütles Martinfeld.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.05.2019
Andrus Värnik hoiab viinakuradit eemal uue hobiga
05.01.2018
Andrus Värnikul on silme ees uus siht: puurikaklus ehk MMA

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee