Maailm

Uudist täiendatud ja parandatud.

FOTOD | Permis toimus koolipussitamine, viga sai 14 õpilast ja õpetaja (22)

Toimetas Piret Kütt, 15. jaanuar 2018 09:58
Foto sündmuspaigaltFoto: Reuters/Scanpix
Venemaal Permis Krupskaja tänaval asuvas koolis läks pussitamiseks, mille tulemusena sai vigastada 14 õpilast ja õpetaja, edastas Interfax. 

Intsident juhtus kohaliku aja järgi kell 10.19, kirjutab RIA Novsti. Koolis viibis 743 inimest, kes kõik evakueeriti. Tegemist oli esimese koolipäevaga pärast vaheaega. 

Samal teemal

Vene politsei teatel puhkes koolis tüli kahe alaealise vahel, kellest üks on kooli õpilane ning teine endine õpilane. Esialgsete teadete järgi sai konflikti tagajärjel lõikehaavu 11 alaealist ja õpetaja. Hiljem täpsustati, et vigastatuid on kokku 15, nende seas naisõpetaja. Viit kannatanud opereeriti, nende seas kaht õpilast ja õpetajat, kes on reanimatsiooniosakonnas raskes seisundis, teatas Permi krai tervisekaitseministeerium Interfaxile. Kaasõpilased ja õpetajanna said vigastada, kui konflikti sekkusid. 

Meediaväljaannete teatel on mõned ohvritest, kes üritasid oma õpetajat kaitsta, vaid 10aastased. Üks ründajatest on väidetavalt 16aastane.

Uurimisorganid algatasid kriminaalasja tapmiskatse paragrahvi alusel. "Esialgsete andmete kohaselt oli üks kahtlusalustest varem arvel psühhoneuroloogia dispanseris," teatas politsei. 

Mirrori andmeil olid ründajad 1999. aastal Columbine'i keskkoolis toimunud koolitulistamise suured imetlejad.

Foto sündmuspaigaltFoto: Reuters/Scanpix

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee