Politseile pommiähvarduse tegemine lõppes mehele kriminaalasjaga. (TEET MALSROOS)

Nädalavahetusel tehti Kuressaare politseijaoskonnale pommiähvardus, kahtlustatavana kinni peetud mees oli enne jõule teinud pommiähvarduse ka Auriga kaubanduskeskusele.

Pommi politseist ei leitud, aga pommiähvarduse tegija ise toodi politseisse ja peeti kahtlustatavana kinni, teatas Kuressaare politseijaoskonna menetlusgrupi juht ja juhtivuurija Ahti Lepp.

Kinnipeetu on 1981. aastal sündinud mees, kes 23. detsembril tegi sarnase pommiähvarduse ka Kuressaare Auriga keskusele. Nagu nüüd, nii ka toona lahendas politsei olukorra paarikümne minutiga.

Kell 15.45 helistas 36aastane purjus Saaremaa elanikust mees kaubanduskeskusesse ja teatas, et seal on pomm. Kella 16 paiku pidas politsei ta kahtlustatavana kinni. Vajadust inimesi Auriga keskusest evakueerida ei olnud. Pommiähvardaja suhtes alustati kriminaalmenetlust paragrahvis, mis käsitleb avaliku korra rasket rikkumist. 

Jaga artiklit

9 kommentaari

V
Vōimalik  /   01:36, 15. jaan 2018
et mees politei paeale vihane, juba politseinikud talle ikka mingi jama kokku keerasid. Niisama ei vōtta mitte keegi pommi kasutusele.
J
ja ellu jäeti.  /   19:18, 14. jaan 2018
eks ta ole ,nuga vaikselt ringituiava inimese käes on ikka ohtlikum saamatu ja viletsa väljaõppega ametniku silmis

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis