Eesti uudised

Politseijaoskonda pommiga ähvardanud mees peeti kinni (7)

Oliver Rand , 14. jaanuar 2018, 16:21
Politseile pommiähvarduse tegemine lõppes mehele kriminaalasjaga. Foto: TEET MALSROOS
Nädalavahetusel tehti Kuressaare politseijaoskonnale pommiähvardus, kahtlustatavana kinni peetud mees oli enne jõule teinud pommiähvarduse ka Auriga kaubanduskeskusele.

Pommi politseist ei leitud, aga pommiähvarduse tegija ise toodi politseisse ja peeti kahtlustatavana kinni, teatas Kuressaare politseijaoskonna menetlusgrupi juht ja juhtivuurija Ahti Lepp.

Kinnipeetu on 1981. aastal sündinud mees, kes 23. detsembril tegi sarnase pommiähvarduse ka Kuressaare Auriga keskusele. Nagu nüüd, nii ka toona lahendas politsei olukorra paarikümne minutiga.

Kell 15.45 helistas 36aastane purjus Saaremaa elanikust mees kaubanduskeskusesse ja teatas, et seal on pomm. Kella 16 paiku pidas politsei ta kahtlustatavana kinni. Vajadust inimesi Auriga keskusest evakueerida ei olnud. Pommiähvardaja suhtes alustati kriminaalmenetlust paragrahvis, mis käsitleb avaliku korra rasket rikkumist. 

Samal teemal

8. veebruar 2018, 21:48
Bommi-Margus käivitab kutsungi Charlie ehk Eritalitusi kümneid kordi petuväljakutsetega kostitanud meest ootab taas arestimaja

7 KOMMENTAARI

v
Vōimalik 15. jaanuar 2018, 01:36
et mees politei paeale vihane, juba politseinikud talle ikka mingi jama kokku keerasid. Niisama ei vōtta mitte keegi pommi kasutusele.
j
ju vist 14. jaanuar 2018, 18:51
miilitsatel on padrunid otsas,teadagi mis nugadega mehega juhtus.
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee