Eralduspulgad kassalindil (Teet Malsroos)

Kas ka sind on vahel poejärjekorras haaranud kimbatus, kuhu asetada kassalindil eralduspulk: kas enda ostude ette või hoopis enda kaupade taha? Õhtulehe lugejad lahendasid müsteeriumi!

Õhtuleht uuris, kas kassalindil eralduspulga kasutamise jaoks on olemas eraldi reegel. Eri kauplusekettide sõnul ühtset etiketti ei ole. Nii jääbki kassades iga ostleja enda otsustada, kas paneb enda kauba järel kassalindile eralduspulga või jätab selle ülesande järgmisele. 

Siiski avaldas Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots, et kena oleks, kui segaduste vältimiseks igaüks oma kauba lõppu ise kassalindi eralduspulga paneks, andes sellega märku, et järgmine võib hakata oma kaupa lindile paigutama. "Ka järgnev klient võib seda teha, oluline, et kõik saaksid üheselt aru, kellele kuuluv kaup kus asub. See lihtsustab ka kassapidaja tööd," märkis Lankots.

Kuna puudub ühene mõistmine, kuidas kassajärjekorras eralduspulgaga käituda, otsustas Õhtuleht küsida oma lugejatelt, kuhu nemad eralduspulga panevad.

Kaks päeva kestnud hääletuse tulemused näitavad ühte – lugejad teavad, kuhu tuleb pulk panna! 

Enam kui 7000 vastajast arvas 78%, et igaüks peaks pulga panema oma kauba järele. Pisut üle 1500 inimese ehk 22% vastajatest eelistab pulga lindile asetada enne kauba ladumist, eelmise ostleja kaupade järele.

Seega järgmine kord, kui lähed poodi, ära unusta pulka õigesse kohta panna!

Jaga artiklit

76 kommentaari

P
pulk  /   21:03, 16. jaan 2018
tuleb edasi anda enda järel seisva inimese kätte nagu teatevõistluses ikka!
K
kersti maksimovskaja  /   11:51, 16. jaan 2018
mind pulgatab vana maksimovski,vahel ka adjutant.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis