Toomas Kirss (Alar Truu)

Toomas Kirss käis saates "Hommik Anuga" ning muuhulgas tuli jutuks ka näitlejate maailmas avalikuks tulnud ahistamisskandaalid. Kirsi meelest on ahistamisjuttude näol tegu valgete meeste mahatampimisega.

"Mul tekib kaks küsimust. Kui sa naisnäitlejana 30 aastat mõtlesid, et kas sind ahistati või ei ahistatud, siis sa peaksid tegelikult minema arsti juurde," rääkis Kirss, et kui naine ei suuda 30 aasta jooksul aru saada, kas teda ahistatakse või mitte, on ilmselt midagi ta peaga lahti. 

"Ja sealt tuleb teine asi. Kui sa oma rolli ei saa muudmoodi kätte, kui sind peab patsutama ja lased ennast patsutada ja saad selle rolli- ja kui roll on käes, siis mõtled, et oi, mind ahistati, siis sa oled võibolla lihtsalt andetu ja oled selle rolli saanud teenimatult," põrutas Kirss.

Jutuks tuli ka Kuldgloobuste gala, kus paljud naised ahistamise vastu protestimiseks musta kleiti kandsid. Kirsi sõnul oli mustades kleitides lavale ilmunud naistekari naeruväärne.

"Tulnud siis nagu nunnad, aga nad tulid tissid püsti. Teil on kogu see värk kõigile vaatamiseks ja te räägite ahistamisest," turtsatas Kirss. "See ei ole normaalne. See on  mingi seltskkonna vandenõuteooria, vandenõu valgete meest vastu."

Jaga artiklit

93 kommentaari

M
Maie  /   18:45, 15. jaan 2018
Ma olen nii artikli autoriga,kui Matildaga ühel meelel.Olen 65 aastane,kas peaksin oma nooruses iga komplimendi ütlejat või käega tunnustust avaldavat(s.t.õlale patsutamist), meesisikut kohe ahistajaks pidama.Tulge mõistusele! Kui nii edasi jätkata,siis on meil või maailmas palju üksikuid naisi,sest mehed ei julge läheneda,kartes ahistamissüüdistust saada.Oh seda MOETRENDI!!!
A
Ants Tutt  /   11:30, 15. jaan 2018
Lugupeetud Toomas Kirss andis eile ülimalt nauditava intervjuu. See oli sirgeseljalise, tervest mõistusest juhinduva elunäinud inimese jutt. Seda kullakaevajate aastakümnete taguseid "ahistamisi" korkodilli pisarate saatel saab ainult muiates lugeda.
Nagu näha on praegu USA -s väga rasked ajad - massides kriiskavaid feministe oma mituu-ga + veel lisaks poolearuline kloun Trump. Aga ega Euroopagi suurt parem ole.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis