Steven Seagal (AFP)

Aastate jooksul on mitmed näitlejatarid, nende seas Julianna Margulies ja Portia de Rossi, süüdistanud Steven Seagalit seksuaalses ahistamises ja kallaletungides hotellitoas.

Nüüd aga väidab Regina Simonsi nimeline naine, et Seagal (65) vägistas ta oma kodus, kui ta oli 18aastane.

1994. aasta filmi „Ohtlikul pinnal“ võtteil statistina tegutsenud Simons (43) rääkis väljaandele The Wrap, et abielumehest Seagal kutsus ta võtete lõpupeole, ent kohale jõudes avastas tüdruk, et on superstaariga kahekesi.

„Ta viis mu oma tuppa ja sulges ukse ja hakkas mind suudlema. Siis võttis ta mul riided seljast ning enne kui arugi sain, oli ta mul peal ja vägistas mu.“ 

Simons ütleb, et oli seksuaalselt kogenematu ega suutnud vastu rabelda, vaid üksnes lamas ja nuttis mehemüraka all. 

 Kui kõik oli viimaks läbi, küsis Seagal, ega Reginal pole raha vaja. „Raputasin pead ja jooksin oma auto poole. Nutsin kogu kodutee.“ Järgnevatel kuuldel helistas Seagal talle korduvalt, kuid neiu keeldus tema kõnesid vastu võtmast. Seda, et abielumehest superstaar tüdrukut telefonitsi taga ajas, kinnitab nüüd ka Simonsi toonane majaperenaine.

Mormooni kasvatusega Regina rääkis juhtunust piiskopile, kuid ei söandanud vägistamist avalikustada. „Mul polnud lubatud poistega isegi kohtamas käia, nii et see kõik oli kohutav häbi. Süüdistasin iseend ja üritasin teha nägu, et midagi pole juhtunud.“

Jaga artiklit

76 kommentaari

N
noh, staarihakatised, "meenutage"...  /   19:34, 16. jaan 2018
Miks meil kellelegi ei meenu, kuidas näiteks mõni rahvakunstnik või juhtivpoliitik teda viis või kümme aastat tagasi vägistas. Tõestada muidugi ei saa aga ümber lükata ka mitte. Aga meedias saaks paugutada kõvasti, "kannatanu" saaks tähelepanu pluss honorare ja tõsise avaliku hukkamise korraldaks, meelelahutuseks verejanustele võrdõiguslastele , kõikides meediakanalites!
J
juga  /   00:56, 16. jaan 2018
Saan aru, et naine võib olla mingi aja shokis jne. Aga kui sellise väitega ei ole mingi kuu jooksul välja tuldud, siis peaks ka edasi vait olema. Muidu peaks see laimuna karistatav olema.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis