Linnavolikogu esimene istung, Edgar Savisaar (Robin Roots)

Keskerakonna kunagine juht Edgar Savisaar kirjutab Facebookis, et kui tema oleks Venemaa kodanik, hääletaks ta Putini poolt.

"Räägime Venemaa presidendivalimistest. Kunagi kirjutasin USA presidendivalimistest Donald Trumpi toetuseks. Nüüd on aeg kirjutada Vladimir Putinist," kirjutab Savisaar.

Poliitik lisab, et on elus mitmel korral Putiniga kohtunud ning Savisaarele jäi temast hea mulje. "Putinist saab ka selleks hooajaks tugev ning sihikindel president. Ta sobib Venemaa inimestele. Ma ütlen Keskerakondlasena, et aeg maailma jaoks on keeruline ja sellisel ajal on vaja tugevaid riigijuhte. Nagunii on enamus riigitegelasi sellised, et ühega viska teist! Kui ma elaksin Venemaal ja oleksin Vene kodanik, siis hääletaksin Putini poolt. Soovin, et koera aasta oleks talle edukas."

Postituse lõpus kurdab Savisaar ka põgusalt oma kehveneva tervise üle, mille tõttu pole tal võimalik külastada järgmisel nädalal Moskvas toimuvaid Euroopa meistrivõistlusi iluuisutamises.

"Ka mina kui Eesti uisuliidu President kavatsesin sealt osa võtta, paraku jäi see plaan katki. Minu diabeet läheb aina halvemaks, südameinfarktist on uusi järelmeid ja jalg annab järjest tugevamaid fantoomvalusid. Tuleb ikka kuulata minu raviarsti doktor Põderit, mõistlikkuse piires," nendib mees.

Jaga artiklit

214 kommentaari

K
kodanik  /   07:34, 16. jaan 2018
Ta ise eputas oma arvamusega facebookis, seega tegi oma arvamuse avalikkusele kätte saadavaks. Aga avalduse sisus toodud meelsus oli meile kõigile tegelikult ammu juba teada. Edgar lahendus, mine Laia tänavalt saatkonda, teata, et soovid vene kodanikuks ja ma usun, et keegi ei hakka sulle ära ütlema. Seejärel müü vara maha ja astu üle piiri oma uue kodumaa rüppe kus saad rahulikult oma hingerahuga tegeleda. Lähed valima ja saad punased nelgid jne. Ei midagi keerulist. Aga ole mees ja tee ära, muidu patrad siin koguaeg ümmargust juttu ning sinu ideed/mõtted jäävadki paljasõnalisteks hüüdlauseteks.
V
vanamemm  /   07:27, 16. jaan 2018
Lugege tänases "Postimehes" Ivan Makarovit---see,mis siin tegelikult toimub,on seal must-valges kirjas ja ÕL üks moderaatoritest on samuti üks nendest "õnnetoojatest". J. Krištafovitši lause võtab kokku kogu praeguse skisofreenilise olukorra :"Iga kord kui antakse hääl Jedinaja Rossija liitlasest Keskerakonnale ,sureb üks pääsuke. Ja tapjaks on eestlane.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis