51
fotot
Lühifilmide kasseti "Paha lugu" esilinastus kinos Sõprus (Robin Roots)

Täna toimus kinos Sõprus lühifilmide kasseti "Paha lugu" esilinastus, mis tõi kohale täismaja.

Õhtu juhatas sisse Kadri-Maria Mitt, kes tegi nalja selle üle, kuidas Tolk talle kirjutas ning palus tulla tänaõhtusele üritusele esinema, andmata vihjeid, mis filmides toimub ning millest need üldse täpsemalt räägivad.

Lühifilmide kasseti "Paha lugu" esilinastus kinos Sõprus (Robin Roots)

"Paha lugu" on filmikassett, mis räägib viiel erineval moel inimsuhetes varjul olevatest tumedamatest hoovustest, olukordadest, millest puhtalt pääseda on praktiliselt võimatu. Ahistamine, vaimne vägivald, manipulatsioon, nurka surumine - need on nii aktuaalsed teemad alates poliitikast lõpetades privaatsfääriga.

Lühifilmide kasseti "Paha lugu" esilinastus kinos Sõprus (Robin Roots)

"Paha lugu" koosneb viiest lühifilmist: "Nissan Patrol" (režissöörid Andres Maimik ja Katrin Maimik), "Varakevad" (Gustaf Boman Bränngård ja Rain Tolk), "Kokkulepe" (Gustaf Boman Bränngård ja Rain Tolk), "Nõiutud" (Maria Avdjuško) ja "Jõulumüsteerium" (Katrin Maimik ja Andres Maimik).

Jaga artiklit

6 kommentaari

S
Sipsik  /   13:35, 13. jaan 2018
Millal ometi keeleatakse mõne seadusega ära Maimikutel filmide tegemine. Need ei sünni ju vaadata. Noh, proovisivad korra ja paar aga nüüd peaks juba küll selge olema, et ega ikka ei tule välja.
K
Käin  /   03:31, 13. jaan 2018
hädal ära siis on jälle põhjust tähistada ja täismaja kokku tuua.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis