3
fotot
()

Põhja prefektuuri korrakaitsjad otsivad 37aastast Stanislavi, keda kahtlustatakse 9. jaanuari öösel Läänemere teel asuvasse pandimajasse sisse murdmises ja sealt esemete varastamises.

Politseinikud said 9. jaanuari hommikul kella kuue paiku teate, et Lasnamäel asuvast pandimajast varastati kullast ja hõbedast ehteid. Praeguseks kogutud tõendid annavad alust arvata, et varguse taga oli fotodel kujutatav Stanislav.

195 cm pikal mehel on parema käe randme juures lõikevigastus, mida võib varjata side. Stanislav räägib vene keelt ning tema vasak käsi on tätoveeritud.

(Politsei)

Kõigil, kellel on infot mehe asukoha või liikumiste kohta, palume sellest teada anda numbril 112 või 5302 2492.

Jaga artiklit

11 kommentaari

K
Kogu  /   11:30, 14. jaan 2018
Eesti riigiamet on vargaid ja mõrvareid täis ja keegi ei otsi taga.
J
Jube, metsik, jõhker sadist ja sarimõrvar ikka veel vabaduses.  /   01:08, 14. jaan 2018
INIMSUSE JA RAHVUSVAHELISE JULGEOLEKU VASTASED SÜÜTEOD
2. jagu
Süüteod inimsuse vastu
§ 89. Inimsusvastane kuritegu
Süstemaatilisel viisil või massiliselt ja riigi, organisatsiooni või grupi õhutusel või juhtimisel toimepandud inimõigustest ja -vabadustest ilmajätmise või nende õiguste ja vabaduste piiramise eest, samuti tsiviilelanike tapmise, piinamise, vägistamise, neile tervisekahjustuse tekitamise, nende sunniviisilise ümberasustamise, väljasaatmise, prostitutsioonile sundimise, neilt alusetult vabaduse võtmise või muu väärkohtlemise eest - karistatakse kaheksa- kuni kahekümneaastase või eluaegse vangistusega.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis