Eesti uudised

Erik Roose „Aktuaalse kaamera“ ankrutest: kui saame vähemaga hakkama, siis miks peaksime pensionärilt, õpetajalt ja politseinikult raha ära võtma? (44)

Toimetas Kristjan Väli, 12. jaanuar 2018, 14:37
Erik Roose.Foto: Alar Truu
ERRi juht Erik Roose ütles täna ilmunud intervjuus Eesti Päevalehele, et maksumaksja raha eest ülalpeetav ERR peab iga eurot väga hoolega lugema ja töö peab eriti efektiivne olema. Uudisteankrute arvu üle otsustamine aga on tema sõnul toimetuse juhtide, mitte juhatuse liikme tasemel, vahendab Delfi.

"Minu jaoks on see põhimõtteline küsimus. Ma ei tee seda selle pärast, et meil näiteks üks ankur jäi üle. Vaid kui me ikkagi näeme, et me saame ilma hakkama, siis miks me peaksime pensionärilt, õpetajalt ja politseinikult raha ära võtma, et meil on ikka mõnus siin soojas toas olla, kuigi tegelikult väga vaja ei ole," selgitas Roose tänases intervjuus Eesti Päevalehele.

Samal teemal

26. märts 2019, 14:17
ERRi juht Erik Roose: on avalik saladus, et operaator, kes üldplaani võtab, ei ole kõige kiirem ja krapsakam
13. jaanuar 2018, 11:49
Olav Ehala: pensioni kahandamine pole õiglane

44 KOMMENTAARI

a
ann 14. jaanuar 2018, 19:31
Kuidas saab üks juht nii rumalat juttu suust välja ajada.
r
Room 14. jaanuar 2018, 11:54
Roose toodud väide on hea näide demagoogiast. Uudisteankur võtab ära raha pensionäridelt?! Roose, ütle välja kui suur protsent ETV eelarvest läheb ühele uudisteankrule! Võiks ju jagada ka uudisteankru palga koos maksudega kõigi pensionäride vahel. ilmselt on tegemist vähem kui ühe sendiga!
Loe kõiki (44)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee