35
fotot
(Robin Roots)

Neljapäevases Õhtulehes ilmus lugu Orissaare usuaktivistist, kes lubas, et kui sealses kultuurimajas toimub kohtumisõhtu selgeltnägijatega, paneb ta kogu Orissaare rahvale needuse peale. Kuigi Orissaares toimuma pidanud kohtumisõhtu jääb ära, toimus eile sama üritus Noarootsi Pürksi kultuurimajas.

Kohtumisõhtud 2017. aasta selgeltnägijate saate osalejatega on plaanis veel kolmes paigas: Haimre rahvamajas, Paide kultuurikeskuses ja Vormsi rahvamajas. Ürituse Facebooki lehel seisab, et õhtu jooksul räägivad selgeltnägijad endast ning piilutakse ka nõiasaate köögipoolele. Muidugi arutatakse elu, surma ja armastuse teemadel.

"Mõtle palun valmis enda küsimused meile," palutakse publikul valmistuda. Erinevates rahvamajades käiakse astuvad selgeltnägijad üles erinevas koosseisus, nii et see, milliseid nõidu täpselt näha-kuulata saab, tuleb ka publikule üllatusena. Ürituse pilet on viis eurot ning lisatasu eest on pärast ürituse lõppu võimalik privaatseid nõiatarkusi kuulda.

Jaga artiklit

39 kommentaari

V
V  /   10:20, 14. jaan 2018
Koolidesse oleks vaja õpetused vaimsed, mis aitavad jõuda lapsel arusaamani kes me oleme , mis on meie eluteel abik. Astroloogia, numereroloogia, pendel( paneb inimese parema ja vasaku ajupoolkera tõõle) teoloogia ,eneloogia( vana teadus, aga uues kuues) Aga meie kohal on pimeduse vari ja selle kumardajad ei tahe meisse seda valguskiirt lasta, ja seda teevad nad niis sihikindlast. Kes tahab oma võimu kaotada?
A
armetus  /   21:35, 13. jaan 2018
Orissaares jäeti üritus ära ÜHE usuhullu nõudmise tõttu, Saksamaal jäeti terves koolis jõululaulud ära ÜHE moslemiplika nõudmise tõttu, H&M poed peksti segi ÜHE t-särgi pärast.
Rahvas on nii armetuks muutunud, et iga üksikisik võib oma tahtmiste ja nõudmistega mida tahes korda saata! Ja siis veel imestame, kuidas omal ajal Hitler ja kuidas Stalin jne ...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis