16 kommentaari

T
T.Mets  /   00:07, 14. jaan 2018
Vast jätaks selle Tallinna TV kallal vingumise ära.. Vaat , kus nüüd hakkas järsku kahju rahast, mis linn TV-le annab.. Kui aga riigi raha miljonites tuulde loobitakse, siis on Tallinna TV-ga ilkujatel suu vett täis . Vaatan Tallinna TV-d suht harva, aga kui vaatan, on ta alati huvitavam ERR-ist. Kahju küll, aga peavoolu meedia on näinud palju vaeva, et muutuda vaataja jaoks sageli ebahuvitavaks ja väheusutavaks.
  /   01:51, 14. jaan 2018
PBK-l ja TTV-l pole muud vahet, kui et üks on eestikeelne ja teine venekeelne. Programmide ülesehitus sama: vertikaalne VF ideoloogilis-poliitiline kese, mida horisontaalselt ümbritsevad toetavad meelelahutuslikud saated, jättes mulje apoliitilisusest, mis on näiline.
T
teavitan  /   13:33, 13. jaan 2018
Sa oled ikka päris l.ol.l.
J
jah  /   16:41, 14. jaan 2018
oled küll :).
H
Huvitav  /   12:47, 13. jaan 2018
Kust küll see Ellermaa oma elutarkuse äkki sai ja kes selle artikli "tarkuse" eest talle 100-kordselt maksis?
Ä
ätt.  /   09:01, 13. jaan 2018
"Kui Eesti õukonnameedia, mida käsutab parempoolne meediaimpeerium , oleks objektiivne ja seda ka Tallinna kohta" selle lausega on juba kõik öeldud.Lisaks veel,et väliuudised TTV`s on palju objektiivsemad kui ETV`s.
Meil toimib siin Ameerika väike mudel kus üks võimu juurest tõrjutud seltskond koos kaasajooksikutega püüab kõike ainult mustata,halvustada,kahtluse alla seada !
A
aga käibki ju räige venestamine...  /   08:20, 13. jaan 2018
....kui sellised inimesed kui pommi-Miša ja kremli-Yüaana on "tegijad" ja neid promotakse Kremli toiduahelast sõltuvas "erakanalis" PBK,s ,kui "Stolitsa" tegija Tšaplõgin ei saa muidu ilmselt magada kui Eestit ja eestlasi ilkudes maha ei tee,kui TTV,s see närune kolmik ilmse üleoleva irooniaga eestlaste Eestist üle ei sõidaks--siis ehk veel ...! Tallinnas peaks tegema rahvaloenduse,sest tunnetan,et eestlased jäetaksegi teadlikult vähemusse seal ja nn. "Ärimeeste" poolt ,kes on Keskerakonna koostööpartnerid ehitavad uusi maju massiliselt justnimelt Ida-Virumaa venelastele ja Venemaalt jätkuvalt siiatrügivatele venelastele. Kadri Liik PPA, st teatas juba küüniliselt,et eesti noored ei oska vene keelt ja seega võetakse sinna vastu parema meelega eesti keelt kuidagi purssivad venelased. Pole küll kuulnud,et Saksamaal peab politseinik oskama tüegi keelt,või Soomes eesti ja vene keelt,siiani on ikka kurjategijal oma probleem,kui süüdistusest aru ei saa. Kongi ja kogu lugu. See,mis siin toimub ongi ju venestamine ja kui eestlased ei koondu ja midagi ette ei võta--kaotame oma riigi.
T
To:aga käibki ju.....  /   13:31, 13. jaan 2018
Sa vaeseke ei saa vist sellepärast magada,et vaatad pidevalt TTV-d ja ei saa aru mida seal räägivad need kolm inimest tegelikust elust tõde,mida reformierakond kokku jõuab valetada.
Katsu järgmiseks kolmapäevaks kaineks saada ja vaata tähelepanelikult millest seal räägitakse
M
merike  /   01:28, 14. jaan 2018
Riik ongi juba läinud Kadriorust alates, "sündmuste horisont" on Narva jõelt ja Peipsi järvelt nihkunud Tallinnale ja Nõmme eestikeelset linnaosa valitseb Lasnamäe muulane.
  /   23:55, 12. jaan 2018
harozi apetit u balizoi evropõ zakuska prjamo kak bigimotõ subastõe gatovõ kusat vsjö ruskoe
P
prügikast  /   23:17, 12. jaan 2018
olen sedeleid siiani kurguauguni täis
T
to teavitan   /   19:25, 12. jaan 2018
Kas enda varasemast kogemusest teada või kuidas? Ei maksaks oma rikutuse astmelt arvustama tulla
T
tõega näkku  /   19:22, 12. jaan 2018
Kirjutise autor muidugi räägib sellest, mida tema näeb ja näha tahab . Juba pealkiri näitab eesmärgi alatooni. Kui Eesti õukonnameedia, mida käsutab parempoolne meediaimpeerium , oleks objektiivne ja seda ka Tallinna kohta, siis võikski mõne väljaande ilmumist revideerida.Nii kaua kui see tasakaal on paigast ära ja see puudutab peale venelate ka eestlasi, siis ei saa kõnesolevaid muutusi teostada.
T
tasakaaluliikur  /   20:30, 12. jaan 2018
TTV-s on saade kus kolm keski austajat kiidavad omasid ja kritiseerivaid kõiki teisi. Ehk 100% keskerakonna saade. Sellist saateformaati pole üheski teises telekanalis ega saakski olla. Mida nad siis tasakaalustavad TTV-s? Mitu parteilast omavad oma saadet teistes televisioonides, et neid on vaja tasakaalustada kümnete keskparteilaste saadetega TTV-s?
  /   01:39, 14. jaan 2018
TTV on täpne vaste PBK-le ainult eesti keeles. Mõlema TV kanali ülesehitus on selline, et kanali kese on vertikaalne ja sisuks on Venemaa Föderatsiooni ametlikud seisukohad, ehk teisiti üteldes kaasmaalaste Venemaa Föderatsiooni ideoloogia mõjupiirkonnas hoidmine ja poliitilist vertikaalset keset ümbritsevad horisontaalselt laiuvad meelelahutussaated, mis süvenematule tunduvad apoliitilised. Kogumulje on nagu mustkunstniku juures, kuidas ei saagi aru, kuidas rahakott on rahast tühjaks tehtud, ja ennast ei suuda identifitseerida kellegi muuna kui Venemaa kaasmaalaste kogukonna liikmena. Kui varem keskenduti venekeelsetele, siis tänu Tallinna TV-le on zombistunud ka eestikeelsed, tundub nagu elaks osalise eestlaskonnaga Leningradi oblastis, eriti kui Ernitat ja Raidi vaatan.
T
teavitan  /   18:49, 12. jaan 2018
Viimastel KOV valimistel oli keski võit küllaltki napp, ca 300 häält. Seega me võime öelda, et PBK tegi valimiste võitja. Muidugi on ka kahtlane kuidas 3-e viimast Lasnamäe jaoskonda poole ööni loeti. Kas loeti kuni soovitud tulemuse saavutamiseni? Kas seal oli üldse vaatlejaid kontrollimas?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis