Eesti uudised

KAHE TULE VAHEL: usuaktivisti needmisähvarduse tõttu tühistas kultuurimaja juhataja kohtumisõhtu selgeltnägijatega (126)

Henry Linnard, 11. jaanuar 2018 22:35
PELGAS NEEDUST: Orissaare kultuurimaja juhataja Anu Viljaste sõnul lubas kohaliku ususekti esindaja kultuurimaja töötajatele, nende peredele ja kogu Orissaare rahvale needuse peale panna, kui selgeltnägijate kohtumisõhtu toimuma peaks.Foto: Irina Mägi / Saarte Hääl

Pühapäevale kavandatud kohtumisõhtu möödunud hooaja selgeltnägijasaate osalistega Orissaare kultuurimajas jääb ära, sest üks kohalik usklik ähvardas needused peale panna, kui selline üritus toimuma peaks. Raske otsuse võttis vastu ähvarduste sihtmärgiks osutunud kultuurimaja juhataja Anu Viljaste.

Selgeltnägijatel oli kavas käia jaanuarikuus esinemas viies kultuurimajas üle Eesti. Ent Orissaares jääb see üritus ära, olgugi et see oli välja hõigatud nii meedias kui ka sotsiaalmeedias. „Vaadake, inimesi ja sekte on igasuguseid. On neid, kes usuvad needusi ja saatanat, neid, kes usuvad jumalat ja kõike muud. See, et meie kollektiiv sattus kahe tule vahele ja sellega meie pered mängu tõmmati, pani minul kohe punase tule põlema,” selgitab Anu Viljaste.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.01.2018
ÕHTULEHE VIDEO | Küsimus nõidadele: kas surnud vanematega rääkida saaks?
12.01.2018
Eesti voodoo-nõid: Orissaare needmisähvardus oli edukas massimanipulatsioon
12.01.2018
GALERII | Vaata, mis toimus Orissaares ära keelatud nõiaüritusel
17.11.2017
ŠAMAAN ANU: positiivsest mõtlemisest pole abi, mured tuleb välja rääkida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee