(Pixabay)

„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Sten, Martin, Ragnar ja Lauri võtavad sel nädalal luubi alla Pornhubi  väljutatud statistika, mis avaldab, milliste konsoolide omanikud on kõige suuremad pornosõbrad. Lisaks tuleb teemaks pagulastest pajatav mobiilimäng „Bury me, my Love“, räägitakse ääretult palju halbadest mängudest ning tehakse selgeks ka mõningad 2018. suuremad ootused.

Vaata ka jutuks tulnud „Bury me, my Love“ treilerit.

Jaga artiklit

4 kommentaari

K
kippar  /   12:07, 12. jaan 2018
Kuulasin seda mehikeste mölapidamatust ja mõtlen, et meil on ikka tõesti vaja neid pagulasi. Keegi peab ju tulevikus füüsilist tööd ka tegema, midagi tootma. See uus "lumehelbekeste" põlvkond küll seda ei suuda.
I
Imelik?!?  /   13:37, 11. jaan 2018
Miks on lehes burka pilt mis on paljudes Euroopa riikudes keelatud ja mis on naise allasurumise sümbol?!? See kultuur on Euroopas vastuvõtmatu ja võõras.
Samuti on fakt et ainult väike osa on "pagulasi", enamus on migrandid. Kuidas on võimalik et ohu eest põgenevad mehed jätavad naised ja lapsed maha ja alles paari aasta pärast tulevad nad järele? Järelikult ei ole nii ohtlik... Loogiline.
Lõpetagem nende müütide pajatamine ja lähtume tõest!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis