Meedia

302 000 VAATAJAT: PBK on endiselt kõige populaarsem venekeelne kanal (1)

Toimetas Denes Kattago, 10. jaanuar 2018 13:47
TeleviisorFoto: Robin Roots
Pervõi Baltiiski Kanal (PBK) tõusis aastavahetusel taas kõige populaarsemaks telekanaliks Eesti venekeelse auditooriumi seas, näitavad meediauuringute agentuuri Kantar Emor andmed.

Aasta viimasel päeval oli PBK Eesti venekeelse auditooriumi seas enim nõutud: telekanali reiting oli 4,9%, televaatajaskonna osakaal – 19%. Kokku vaatas 31. detsembril seda 302 000 inimest (summaarne auditoorium päevas, 4+).

Peaminister Jüri Ratase uusaastatervitust ja Eesti hümni nägid ja kuulsid 27% Eesti venekeelsetest vaatajatest. Vaatajaskonna osakaal kõikidest riigi televaatajatest (vanuses alates 4. eluaastast) oli 8,4%.

Keskmine vaatamisaeg oli 31. detsembril 2 tundi. Tallinna venekeelse auditooriumi seas oli vaatamisaeg veel pikem – 2 tundi 23 minutit.

Samal teemal

Suur huvi Baltijas Mediju Alianse (BMA) meediakontserni esindatud kanalite programmi vastu oli ka Lätis. 

Kontserni programmiosakonna direktor Valeri Jeršov: “See, et PBK on läinud aasta viimastel päevadel ja uusaastaööl Balti riikides mitmete näitajate alusel kanal number üks venekeelse auditooriumi seas, näitab meie vaatajate lojaalsust ja usaldust. Need näitajad räägivad ka aastavahetuse programmi kvaliteedist, mille poolt vaatajad „hääletasid“ oma TV-pultidega.

Ja kuigi uus aasta on juba alanud, siis aastavahetuse programm PBK-s jätkub. 13. jaanuaril näevad televaatajad meelelahutussõud „Vana Uus aasta Pervõi kanalil“ (kell 22.35), 14. jaanuaril aga lemmiksõude aastavahetuse erisaateid, nagu näiteks „Täpipealt“ (16.40) ja „Kõigist parem“ (19.30), samuti KVNi (Lõbusate ja leidlike klubi - toim.) kõrgliiga finaali (22.35).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee