Helen ja Toomas muusikavideo võttel (Erakogu)

„Minu ülesanne oli nii-öelda pätti sihikul hoida. Olin naispolitseinik, kes kihutab sündmuskohale,“ räägib saadetest „Abielus esimest silmapilgust“ ja „Selgeltnägijate tuleproov“ tuttav Helen Kõpp, kes käis koos teise nõiasaate osalise, selgeltnägija Toomasega, muusikavideo võttel.

Helen räägib, et tegu on Martin Lapini muusikavideoga, videokeskkonnas Youtube on mees tuntud nime MartinsLapins all. Heleni kutsus videos osalema saatest „Selgeltnägijate tuleproov“ tuntuks saanud selgeltnägija Toomas. „Toomas kirjutas mulle, et läheb neile võtetele ja mulle sümpatiseeris kohe naispolitseiniku roll. Kirjutasin videotegijale, et kandideerin sellesse rolli,“ seletab Helen. „Olin naispolitseinik, kes kihutab sündmuskohale ja minu ülesanne oli nii-öelda pätti sihikul hoida.“ Helen ütleb, et võteteks oli planeeritud kaks tundi, kuid hakkama saadi tunniga. „Kõik läks kohe nii hästi, et sai ruttu valmis.“

Helenile meeldisid võtted väga. „See roll sobis mulle minu meelest nagu valatult. Ma tahaksin lausa ametit vahetada,“ naerab ta.

Jaga artiklit

4 kommentaari

O
oli ju  /   21:28, 10. jaan 2018
rase vist . . .
  /   18:00, 10. jaan 2018
Jälle need pooletoobised uudistes. ehk aitab juba nende esile toomisest.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis