7 kommentaari

A
A.L.  /   17:52, 9. jaan 2018
Sellise teehoolduse juures,nagu meil kombeks on,mitte võib esineda, vaidongi pidev libedus.
O
on  /   19:24, 9. jaan 2018
teedel palju soppa ja ainult soolapuistamisega ei tee teed ohutuks, vaja on sahata sopp teeveerde aga seda meil pole, küll aga ohtralt soola mida puistata ja nii ongi auto suusatades kraavi poole teel...alates miinus 10. on asi parem ja naelrehvidega saad ka jäätunud mäest üle, muidu pole mõtet üritadagi, sest liivatamised on jäänud möödanikku.
L
Liivi  /   09:52, 9. jaan 2018
Miks keegi ei vastuta kõnniteede heakorra eest?
O
on  /   19:19, 9. jaan 2018
vastutajad kõik krundiomanikud ,kelle krunt piirneb kõnniteega aga nemad ei pea kõnniteid remontima ega ehitama normidest sõltuvalt...kas mõtled heakorda kevadel kui vajalik talvine kruus-liiv maha pühkida vms.heakord ja ohutus on erinevad asjad ja tähtsam on ohutus kui heakord, ohtut liiklemist kõnniteel saavutate naeltaldadega, nii nagu sõiduteel on naelrehvid, teisiti toimetades olete hädas.
.
....  /   08:34, 9. jaan 2018
ühest hiljutisest kurvast uudisest oli mainimisi lugeda, et Eestis sureb igal aastal umbes sada inimest kukkumiste tõttu! Nii suur hulk pooleli jäänud elusid ja - avalikkusele mainitakse seda nii muuseas ja möödaminnes.... Eks nendest osad ole ka kodus kukkuvad vanainimesed, kuid vahet pole - ikkagi on liiga palju! Elik - sellised libedaga hoiatamised ja pildid, mis mõnedele naljagi teevad, ei ole sobivad. Hoopis olulisem on teha kõik selleks, et selliste libedustega kukkumisi ei tuleks. Nojah, vana nali - meil tuleb talv ikka ootamatult (ka jaanuaris) ja kõik Tallinna tänavakoristusmasinad on üles rivistatud ja koheselt töötamas. Miskipärast suutsid mamslid lihtsa luua ja kelgul oleva liivapangega oluliselt tõhusamalt talviste oludega "võidelda"...
  /   08:05, 9. jaan 2018
miks meil praegusel ajal teede eest ei hoolitseta ,aga aktsiisid aina tõusevad kuhu see perseauku papp kõik kaob
M
mida kõike  /   07:59, 9. jaan 2018
teedel küll esineb. Ainuke mida ei esine on teedehooldus.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis