9
fotot


Õhtulehe ja SmartFoodi „Minu uusaastalubaduse“ projektis osalev näitleja Piret Krummile on tervislik toitumine ja rasked treeningud jätnud kustumatu jälje, mille ta vahvaks luulereaks vormistas.

Aga ükskord algab aega,
Kus kõik pekid kahel pool keha
Lausa lähevad sulama!
Küll siis Talje jõuab koju
Oma Piigal õnne tooma
Pidupõlve uueks looma!
#Kalevipoegonkõvv!

Kadri Laasmae: 8. päev ahjulavašš banaani ja maapähklivõiga, täpselt seda ma vajasingi!

undefined (Alar Truu)Minu esimene nädal on kulgenud üllatavalt hästi. SmartFOODi kuller on nüüd meie pere hommikune ärataja;). Igal argipäevahommikul on ta varakult kohal hea ja paremaga. Kõik toidud on olnud imemaitsvad ja täis üllatusi ning maitseelamusi. Portsjonid on suured, nälga pole pidanud tundma. Mulle väga meeldivad nende smuutid ning vahepalad, eriti tänane õhtuoode, milleks oli ahjulavašš banaani ja maapähklivõiga, täpselt seda ma vajasingi, et oma magusaisu kustutada!

Treeninguprogramm on ka üpris tihe, 4 korda nädalas on plaanis külastada MyFitnessi. Esimene treening koos treener Evaga on seljataga, see oli väga intensiivne, pulss oli kogu aeg laes, aga peale trenni oli power'it terveks päevaks. Ootan juba uut trenni Eva, Karini ja Heidyga. LPG-massaaži olen jõudnud vaid paaril korral, see on mõnus rahustav protseduur. Esimesi tulemusi pidi nägema alles peale kuuendat korda.

Kui rääkida numbritest, siis olen oma esimese nädalaga alla võtnud 2 kg :). Esimese nädalaga olen ise rahul.

7. päev – Karin Jarvet: ilma suurema pingutuseta ja nälga tundmata olen tänu toitumisele kaotanud kolm kilogrammi

SmartFoodi toit (Erakogu)Jagan teiega oma rõõmu ja vaimustust! Nädal aega olen nautinud tervislikku ja tasakaalustatud toitu, mida pakub SmartFOOD! Tulemus - ilma suurema pingutuseta ja nälga tundmata olen kaotanud 3kg😊

Kilod kilodeks, rohkem rõõmu valmistab see fantastiliselt maitsev toit, mis igal hommikul kenasti koju tuuakse! Minu päevane kogus on 1800 kcal. Pildil on lõunaoode (maasika-mustika-banaanismuuti), lõunasöök (kanapasta tatrajahu fusilli, mozzarella ja basiilikuga), õhtuoode (porgandilaastud hummusega) ja õhtusöök (part paprika, suvikõrvitsa ja marjakastmega). Imeline, kas pole?🌞 

SmartFOODi toitude kohta uuri lisaks www.smartfood.ee

6. päev – MyFitnessi eratreenerid panid osalejate kalorid põlema

Myfitness (Alar Truu)


„Minu uusaastalubaduse“ projektis osalejad Hendrik Sal-Saller, Indrek Sei, Heidy Purga, Piret Krumm ja kaks Facebooki auhinnamängu võitjat käisid MyFitnessis, kus personaaltreenerid Eva Ottas ja Kadri Paat tutvustasid neile ringtreeningu võlusid tutvustasid.

„Ringtreening on lõbus, põnev ja seal saab teha harjutusi kõikidele lihasgruppidele harjutusi,“ ütles Kadri Paat. „Iga harjutust teeme täpselt ühe minuti, pärast sedamida on sul piisav paus, et liikuda teise jaama.“

Eva Ottase sõnul saab ringtreeningu puhul igaüks koormust ise valida ja kui telefonis istumise aega sisse ei arvesta, siis piisab korraliku trenni tegemiseks ühest tunnist.

5. päev – projektis osalejatele tehti imekaaluga põhjalik kehakoostise raport.

undefined (Alar Truu)Enne treeningutega alustamist käisid „Minu uusaastalubaduse“ projektis osalejad Hendrik Sal-Saller, Indrek Sei, Heidy Purga, Piret Krumm ja kaks Facebooki auhinnamängu võitjat Benu apteegis, kus neile tehti personaalne kehakoostise raport ja mõõdeti D-vitamiini taset.

„Mõõtmine toimub spetsiaalse kaaluga ja teada saab lihasmassi, rasvaprotsendi, luustiku mineraalse tiheduse, kõhuõõne rasva, keha veesisalduse ja metaboolse vanuse,“ ütles BENU apteegi tervisekonsultant Kätlin Kruus.

Kruusi sõnul võtab mõõtmine aega umbes 15-20 minutit ja seda tehakse paljajalu. „Samal ajal kehakoostise raporti tegemisega on Benu apteekides võimalik mõõta ka D-vitamiini,“ lisas Kruus.

Kehakoostise mõõtmisele saad ennast registreerida SIIT!

4. päev – ma olen eluaeg söönud valel ajal ja valesid asju

(Alar Truu)

 

"Ma olen eluaeg söönud valel ajal ja valesid asju!" tunnistab Hendrik Sal-Saller oma uusaastalubades täitmise poole liikudes. 

Piret Krumm, näitleja: „Osalen Õhtulehe ja SmartFoodi projektis, sest mul on olnud alati salasoov osaleda natukene intensiivsemas tervislikus programmis, et olla teadlikum oma toitumisest ja treenimisest. Loomulikult tahaksin vananeda tervislikult, kududa lastelastele sokke ja et mu kelder oleks hoidiseid täis. Ning kes ütleks ära bikiinivormistki."

Hendrik Sal-Saller, muusik „Minuga on sellised lood, et olen eluaeg söönud valel ajal ja valesid asju. Põhimõtteliselt on olnud päevi, kui ma pole söönud üldse midagi ja siis on olnud päevi, kui olen laksanud nii, et pole. Üldjuhul on olnud minu toitumisharjumused sellised, et kui ma ärkan näiteks kell 9 või kell 10, siis joon kohvi ja molutan ning hommikusöögi söön 12-13 ajal. Siis söön lõuna-, õhtu- ja muud söögid kõik ühe korraga kuskil 9-10 ajal õhtul. Tean, et see on vale. Nüüd ongi minu eesmärk öelda lahti sellest, mida ma olen harjunud tegema.

Vaata videost, mida loodava ka teised osalejad - Heidy Purga, Indrek Sei, Kadri Laasmäe ja Karin Järvet.

3. päev – Hendrik Sal-Saller tegi elu esimese selfi

Elu esimene selfi (Hendrik Sal-Saller)

"Kas Mick Jagger 1970ndatest või uus MAMIL kostüüm (Middle Aged Men in Lycra – neid näeb peamiselt tänavatel ratta seljas)? Oh ei, mina hoopiski LPG – kostüümis:)"

"Elu pakub iga päev uusi asju. "Elu esimene selfi. Elu esimene peegliselfi. Elu esimene LPG. Elu esimene jumpsuit. Ja kõik ühel päeval korraga,” Hendrik Sal-Saller.

LPG-massaaži tehakse aparaadiga ning see parandab lümfiringi, ainevahetust ja naha toonust. Lisaks on see ka väga lõõgastav protseduur.

LPG Stuudios (www.lpgstuudio.ee) tehtav massaaž on üks osa SmartFOODi ja Trennikooli kuus nädalat kestvast projektist "Minu uusaastalubadus".


2. päev – tervislik eluviis algab toitumisest ehk SmartFood kostitab osalejaid kuus nädalat tervisliku toiduga

(Alar Truu)

Kuna tervislik eluviis algab üldjuhul toidusedeli korrastamisest, siis tarbivad „Minu uusaastalubaduse“ osalejad terve projekti jooksul SmartFOODi maitsvaid toite.

„Smartfoodi näol on tegemist uue teenusega, mis valmistab kliendile kogu päeva menüü ette ehk siis viis põhitoidukorda ja viime need talle sobivasse kohta,“  selgitab Smartfoodi toitumisnõustaja Teele Teder. „Asja mõte on selles, et klient saab valida endale sobiva kaloraaži hulgaga paketi. Kaloraaži arvestamisel võtame arvesse inimese sugu, vanust, pikkust, kaalu ja tema füüsilist aktiivsust.“

SmartFoodi esindaja sõnul kasutavad nende teenust inimesed, kes soovivad oma kaalu jälgida, seda alandada või lihtsalt tervislikult toituda. Väga palju on ka neid, kes ei soovi kulutada aega poes käimise ja toidu valmistamise peale.

„Käesolev projekti raames proovime välja uurida, millised muutused võivad kuue nädalaga inimestes toimuda, lisas Teder. „Kas projektis osalevad inimesed suudavad muuta oma toitumisharjumusi, üldist heaolu ja energiataset. Ma usun, et kuus nädalat on piisavalt pikk aeg, et vahet tunda ja tõestada, et tasakaalustatud toitumine ja liikumine suudavad enesetundes väga palju muutusi kaasa tuua.“

SmartFOODi toitude kohta uuri lisaks www.smartfood.ee


1. päev - Hendrik, Heidy, Indrek, Piret, Karin ja Kadri alustasid oma lubaduste täitmist!

(Alar Truu)


Kutsume Sind jälgima „Minu uusaastalubadus“ blogi, kus Hendrik Sal-Saller, Indrek Sei, Heidy Purga, Piret Krumm ja kaks Facebooki auhinnamängu võitjat võtavad ette kuue nädala pikkuse teekonna, et teha korda enda toitumis- ja liikumisharjumused.

Tiimi tegemistel hoiab silma peal ning teeb blogiülevaateid Õhtulehe Trennirubriik. Usume, et pärast seda teekonda oskavad ja tahavad osalejad ka ise jätkata tervislikumalt, oma keha ja vaimu hoides.

Kuue nädala jooksul saavad tiimi liikmed osa järgnevast:

* Terve selle aja vältel tarbivad osalejad SmartFOODi toite. SmartFOOD valmistab tervisliku, maitsva ja kliendile sobiliku kaloraažiga terve päeva toidu (see on 5 toidukorda päevas) ning transpordib selle igal tööpäeva hommikul koju või kontorisse (www.smartfood.ee)

* Treenitakse spordiklubis MyFitness – treeneriteks Eva Ottas ja Kadri Paat. Osalejatele tehakse programmi alguses ja lõpus kehaanalüüs ja kehalised katsed ning personaalne treeningkava (myfitness.ee) 

* Iga osaleja saab 10 x LPG massaaži LPG Stuudios, mis aitab parandada naha toonust, lümfiringi ja ainevahetust (www.lpgstuudio.ee).

* Kõikidele osalejatele tehti tervisekontroll City Tervisekliinikus - üldarsti vastuvõtt, vereproovid, EKG, vererõhk, koormustest (www.citytervisekliinik.ee). Seda korratakse eksperimendi lõpus. 

* Benu Apteegis mõõdeti osalejatel D-vitamiini taset ning tehti detailne kehakoostiseraport. Seda korratakse eksperimendi lõpus. Lisaks anti kaasa vajalikud vitamiinid ja toidulisandid (www.benu.ee). 

* Osalejatel on võimalus kasutada tasuta treeningkava Õhtulehe Trennikoolis (www.trennikool.ee).

Jaga artiklit

62 kommentaari

S
Spetsialist  /   21:02, 19. jaan 2018
Pildi all paremal võiks olla ikoon "Brazzers".
V
väga  /   12:17, 19. jaan 2018
kena pilt ja Piretile sangpomm sobib kõrvarõngaks!

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis