Eesti uudised

LINNAISAD: Maarjamäe kompleksi osas ei tohiks langeda rahvusküsimuse lõksu

Denes Kattago, 8. jaanuar 2018 16:18

7 KOMMENTAARI

m
Matu/ 9. jaanuar 2018 16:20
Oleks õige säilitada ajalugu, mitte kummardada või vihata möödunut. Õige oleks panna see memoriaal ajalugu tunnistama, kus olekski selgelt kirjas, kes on sinna maetud, kuidas üks või teine võim on käitunud. Ja anda rahu põrmudele ja mälestustele. Kuid välimus peaks saama selliseks, mis Eestimaale on sobilik, mitte mingite poliitiliste meeldimiste alusel. Praegune kuju jäägu fotode kanda.
n
no jah...../ 9. jaanuar 2018 09:15
...nii,et las kõrgub meie üle see okupantide sammas. Keskerakond pole seda ala siiani oma valitsemisajal ,ei korrastanud ega tast tegelikult hoolinud,nüüd kui vene press oodatult kisa tõstab,hakatakse seda neetud surmaausammast kaitsma. Maha tuleb lõhkuda,maatasa ja see pronksjunn takka pihta,kui kaua meie esivanemaid tapnud ja küüditanud,meilt kodumaa võtnud ja ennast siia maalapile kinni kleepinud võimutsevad.
ä
ätt./ 9. jaanuar 2018 08:41
Saaks aga viha üles keerutada.Kas sellega tahab Reinsalu tõesti näidata ennast patrioodina ?
k
Kalevipoeg/ 9. jaanuar 2018 07:53
See punane lingam ei tohi küll seal püsti enam seista.see on ju eesti rahva surma sümbol
t
tehke korda/ 8. jaanuar 2018 20:21
Ei tohi seda teemat poliitikute kätte anda.Kes on seal jalutanud,teab. kui ilusad vaated sealt paistavad. Tulge mõistusele, pange pargile uus nimi,tehke korda- neid miljoneid jagub teil ....
k
kommunismiohvrid on minevik,/ 8. jaanuar 2018 17:16
kui neid sambaid nii palju vorbitakse, siis võiks ka praeguse aja ohvitrele ühe valmis teha, ma tahaksin selle ka enne surma üle vaadata ja anda objektiivne hinnang.
v
vanasõna/ 8. jaanuar 2018 18:34
Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta!
Juba praegu on meil tekkinud Putinlandi naiivseid ülistajaid, kes oleks valmis Putini embusse ruttama.