Maailm

TÕELINE IME: väike Luis sai taevast vanaemalt kirjavastuse (17)

Aadu Hiietamm, 8. jaanuar 2018, 18:30
Väike Luis koos vanaemaga.Foto: Facebook
Saksamaal elav seitsmeaastane Luis kuulis surmast esimest korda siis, kui ta 63aastane vanaema Bärbel sügisel ootamatult suri. Ema Christine rääkis pojale, et päris kadunud vanaema siiski ei ole, vaid jälgib nüüd Luisi tegemisi taevast. Luis otsustas ema jutu peale saata matusepäeval vanaemale taevasse õhupalliga kirja ja sai viis nädalat hiljem ka postkasti vastuse, vahendab Bild Online. 

Luis kirjutas postkaardile ema abiga vanaemale, et igatseb tema järele väga. „Kas sa oled nüüd minu kaitseingel ja elad nüüd taevas?“ uuris Luis vanaemalt ning lisas, et armastas teda nii väga.

Luis lisas kirjale ka oma aadressi, et vanaema saaks talle vastata. Seejärel saatis ta kirja õhupalliga taeva poole teele. 

Vanaemalt taevast saadud kiri.Foto: Facebook

Viis nädalat hiljem jõulude eel saabuski postkasti vastus vanaemalt. „Kallis Luis! Tänan, et sa mulle kaardi saatsid. Loomulikult olen ma alati sinu kaitseingel ja vaatan sinu järele. Ma vaatan iga päev sinu peale alla! Armastusega sinu vanaema. Ma armastasin sind nii väga!“

Luisi ema avalikustas kirja Facebookis ja otsib inimest, kes aitas vanaemal kirja taevast armsale lapselapsele saata. Seni ei ole keegi otsingule reageerinud.

Ema rääkis ajalehele Bild am Sonntag, et kirja nägemisel ütles Luis, et see ei ole vanaema käekiri. „Aga me selgitasime talle, et inglina sai vanaema uue käekirja,“ lisas ta. 

Ema ütles veel, et las poeg elab praegu teadmises, et imed on olemas ning saab alles täiskasvanuna teada, kuidas selle kirjaga tegelikult lood olid.   

17 KOMMENTAARI

m
Minu arust... 10. jaanuar 2018, 10:14
... ka väga armas tegu tundmatu inimese poolt. Ja Teie kõik, kes arvate, et tuleb lapsele kõik juba varakult rääkida nii, et pole päkapikke,jõuluvanas...
(loe edasi)
t
Tundub, et eamus ei märganud 9. jaanuar 2018, 22:56
Kiri tuli täiesti võõralt inimeselt, kes võibolla seda poissi ei tunnegi. Lihtsalt õhupall viis kirja ühele toredale inimesele, kellele läks lapse mure korda.
Loe kõiki (17)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee