(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Uraani ja Päikese kvadraadi mõjul tahaksid kohustuste eest põgeneda. Eriti ärritab sind see, kui keegi sulle ülevalt alla vaatab ning käske ja keelde jagama kukub.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Oled kuidagi püsimatu. Tundub, et hea on seal, kus meid ei ole, sind vaevab nimetu igatsus. Sisimas tunned, et tahaksid mingid asjad sinnapaika jätta ja kaugele ära sõita.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sõprade seltsis nädalavahetuse veetmine võib kujuneda ootamatult pingeliseks. Kas isiklikel või ühiskondlikel ja poliitilistel teemadel võib tuliseks vaidluseks kiskuda.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

See, kuidas armastatud inimene täna käitub, võib mõistmatu olla. Raske on ka mingitesse kohustustesse süveneda, sest mõte on peamiselt suhete analüüsimisel.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Pole välistatud, et sinuga keset kena talvist pühapäeva ootamatult mingi töise jama pärast ühendust võetakse. Ära lase sel juhul end liigselt ärritada.

Neitsi
23. august – 22. september

Keegi võib sulle üllatuse valmistada. On sinu teha, kas näed seda positiivses või negatiivses valguses. Mida paindlikum ja avatum oled, seda lihtsam on sul toimuvaga kaasa minna.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Mingi vastuolu valitseb pereasjade ning armuasjade vahel. Keegi pereliikmeist võib su isiklikku elu kommenteerida, mis sinus vastuseisu ja põgenemisiha tekitab.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tahad midagi uut ja erilist proovida. Kõrgused ja kiirused võivad sind ahvatleda. Hea päev näiteks uue seiklusliku hobi proovimiseks, liikluses ole eriti ettevaatlik.

Ambur
22. november – 21. detsember

Sa ei pruugi suuta rahaasju kontrolli all hoida, mingid asjad juhtuvad sinu tahtmisest hoolimata ja võivad su plaanid sassi ajada. Kohanemisvõime aitab kiirelt reageerida.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võid tajuda, et perekondlikud tavad ja kirjutamata seadused piiravad sind tublisti ega lase sul end armuasjus piisavalt vabalt tunda. Tekib vastuolu kohusetunde ja ihade vahel.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sa ei pelga olla see, kes sa oled, ehkki võid oma käitumisega teisi üllatada. Kellegi arvates veiderdad, ent kellegi teise arvates on su omapära seksikas ja ligitõmbav.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Sul tuleb leppida sellega, et sa ei suuda maailmas toimuvat enda kontrolli all hoida – teiste käitumisest sõltub palju. Võimalikud on üllatused ja plaanide muutused.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaljukits! Algamas on põnev, mitmekülgsete võimalustega aastaring. Väga palju sõltub sellest, kas ja kui palju neid võimalusi märkad. Ehkki sinu maailmavaade on juba välja kujunenud, pole see siiski kivisse raiutud – ole valmis muutuma ja õppima. Mida paindlikum ja uuendusmeelsem oled, seda põnevamaks aeg kujuneb. Üllatavaid arenguid võib toimuda armusuhete vallas.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis