(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tasub teha plaane selleks, et oma teadmisi täiendada. Mida sa peaksid veel õppima selleks, et töisel rindel edukam olla. Mõtle järele, vajadusel pane end kursustele kirja.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Küllap oled suhtlemisaldis, sulle pakuvad huvi teiste seisukohad. Otsi tarkade ja kogenud inimeste seltskonda, sest nendega vesteldes saad põnevat ja vajalikku infot.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Kipud keskenduma teiste kritiseerimisele, sest enda sisemaailma vaatamine võib olla ka raske ja valus. Ometi tuleks just see sulle praegu väga kasuks. Õpi end paremini tundma.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kui koostöös või isiklikus suhtes on tekkinud arusaamatusi või möödarääkimisi, siis ära seda niisama maha vaiki, vaid võta asi rahulikul toonil jutuks ja lahenda probleem.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sul õnnestub hästi mõtteid koondada. Vaimne töö õnnestub, oled tähelepanelik ja märkad ka detaile. Kui sul on vaja kirjatööd teha, näed vaeva, sest tahad sõnu perfektselt seada.

Neitsi
23. august – 22. september

Lihtne on teistele oma seisukohti selgitada. Mõttetegevus on elav, suudad oma ideed ka kenasti ja kõigile arusaadavalt ning vastuvõetavalt sõnadesse sobitada.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kui suhtluses kodustega on pingeid, proovi need lahendada. On tähtis, et suudaksid seda teha rahulikul toonil, oma vaatenurka võimalikult lihtsalt selgitades.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Ära tee otsuseid kiirustades! Peaksid keskenduma sellele, et teha eeltööd, koguda infot ja panna selle põhjal paika esialgsed plaanid. Ehk on vaja ka kelleltki nõu küsida.

Ambur
22. november – 21. detsember

Äriasjus kasuta kainet mõistust. Ära lähtu emotsioonidest, ole kaine ja arvestav. Kui vaja, küsi asjatundjatelt nõu ja korralda vajalikke dokumente.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Mõte liigub kiirelt, ent sul on raske ühele teemale keskenduda. Ehkki satud põnevatesse vestlustesse, ei pruugi need kokkulepeteni viia, sest sa pole kuigi järjepidev.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Suhtlemine võib väsitav tunduda, eriti juhul, kui su töö eeldab palju pealiskaudset viisakust võõraste inimestega. Tahaksid omaette olla, segamatult mõtteid mõlgutada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kipud teiste arvamusega liiga palju arvestama. Koostöö tegemine ja mõtete vahetamine on kasulik, ent sa ei tohiks olla liig järeleandlik ja oma ideedest loobuda.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaljukits! Algav aastaring pakub mitmekülgseid võimalusi. Kindlasti tuleb esikohale seada kohustused, teha ära asjad, mille eest sa vastutad. Muretsemine sind edasi ei aita, tuleb julgelt tegutseda. Energiat on sul palju, vältida aga tuleks egoismi – parimad ideed saavad teoks tehtud koos toetava meekonnaga. Aega tuleb leida ka puhkamiseks, lõbutsemiseks ja kallimaga kudrutamiseks.

Jaga artiklit

1 kommentaar

N
nädalavahetuse horoskoop  /   08:40, 12. jaan 2018

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis