3
fotot
Kirk Douglas 75. Kuldgloobuste galal. (HANDOUT)

75. korda peetud Kuldgloobuste tseremoonia eakaim staar oli 101 aasta vanune Kirk Douglas, kes saabus oma minia Catherine Zeta-Jonesi saatel auhinda üle andma.

1946. aastal filmilinal debüteerinud Kirki näitlejast poja Michael Douglase abikaasa tuletas meelde, et  „Spartacuse" täht pole Hollywoodis kaalukas üksnes näitlejana. 

„1991. aastal tunnustas Ameerika stsenaristide gild mu äia, Hollywoodi elavat legendi Kirki tema rolli eest lõpu tegemises Hollywoodi mustale nimekirjale," meenutas Zeta-Jones. 

Musta nimekirja olid kantud meelelahutusvaldkonnas tegutsejad, keda kahtlustati sidemetes kommunistidega ning kes seetõttu ei saanud Hollywoodis tööd. Kirk Douglas palkas aga „Spartacuse" stsenaristiks Dalton Trumbo ning nõudis, et tema nimi tiitrites ikka sees oleks. 

„Catherine, sa ütlesid kõik ära. Oleksin kõnet pidanud, aga ma ei taha seda teha," ütles Kirk oma vastuses, millest osa oli väeti hääle tõttu siiski kuuldamatu, märgib Daily Mail. Seejärel asus väärikas tandem nominente välja kuulutama.

Jaga artiklit

8 kommentaari

K
kp  /   18:46, 8. jaan 2018
Noh ega see nüüd ilus pole olulises osas kõne- ja liikumisvõimetut vanurit igasugustele väljanäitustele tarida.
M
Mis loom  /   13:57, 8. jaan 2018
on palavikuline aplaus???!!! Kirjatsurad Õhtalehes on ikka juba päris jaburaks muutunud!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis