Mariann Treimann ehk Mallukas (Alar Truu)

Mallukas jagas neljapäeval oma blogis Igor Mangi horoskoopi, mille peale Maaleht esitas tuntud blogijale 6424eurose arve. Ent naine pole oma mures üksi! Malluka fännid on otsustanud annetustega trahviraha kokku koguda.

Reedel tegi Mariann Treimann ehk Mallukas oma Facebooki lehel live-video, kus avalikustas nõude summa ning väljendas ahastust, kust küll 6424 eurot leida. Üsna pea kirjutasid Malluka lehe jälgijad video kommentaaridesse, et soovivad naist aidata. 

Mitmed kaasaelajad kirjutavad, et kui iga blogi jälgija annaks kasvõi ühe euro, oleks arve peagi makstud. Jälgijaid, muide, on Malluka Facebooki lehel üle 47 000. 

Nii ilmuski sinna naise arveldusarve number ning esimesed kiiremad kandsid kommentaaride põhjal juba samal päeval oma panuse Malluka kontole. 

Laupäeval kirjutas Mallukas oma blogis, et ööpäevaga on laekunud annetusi juba 900 euro eest. "Muidugi suured tänud selle eest, aga teisalt on nii vastik," kirjutab ta ning lisab, et tegelikult saaks aidata selle rahaga hoopis neid, kel vaja ravimeid või muud hädapärast osta.

Trahv tuleb blogijal ära maksta 2. veebruariks ning nagu selgub, on Mallukal plaanis esitada ka vastulause, millega loodab summat vähendada. 

Mangi horoskoop paistab aga Mallukale vähemalt seni paika pidavat. "Jaanuar pakub palju huvitavat ja tõstab tuju, seda mitte ainult veinipokaali mõjul, vaid inimeste suurenenud huvi tõttu tema vastu," seisab Maalehe horoskoobis

Jaga artiklit

250 kommentaari

.
.  /   07:13, 9. jaan 2018
Gossipis oli pikk arutelu selle k6ige üle .Ja kõige kurvem ongi see et kogu see rahakerjamine ongi yks suur pettus.Mariann on yks igavene näkane pettur ja varast.Tundus et kardo on m6istusega aga niiise siiski pole.
Ä
Ähh  /   18:53, 8. jaan 2018
Ei tasu nii ahne olla

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis