Mõnusalt karge ja päikesepaisteline talveäev (Robin Roots)

Pärastlõunal on teekatted põhi- ja suurematel tugiteedel märjad või niisked. Mitmel pool sajab vihma või lörtsi, Hiiumaal kerget lund. Temperatuur on langemas, kuid esialgu veel kõikjal peale Hiiumaa plusspoolel.

Prognoosi kohaselt on õhtul ja öö hakul pilves selgimistega ilm. Õhtul sajab vähest lörtsi ja lund ning rannikul ka vihma, öö hakul tuleb sajuhooge tihedamalt. Õhutemperatuur langeb -2..+1°C-ni. Teepinnad võivad libedaks muutuda! Pärast keskööd ilm selgineb ja sajuhood harvenevad, temperatuur langeb öösel kuni 5 külmakraadini, vaid rannikul võib kohati plusspoolele jääda.

Ilmateenistuse teatel on pühapäeva päeval vähese pilvisusega sajuta ilm. Õhtul tõmbub taevas loodest alates pilve ja hakkab sadama lund. Puhub lääne- ja loodetuul 6-11, puhanguti 14, rannikul kuni 18 m/s. Õhtul pöördub tuul edelasse ja tugevneb sisemaal puhanguti kuni 18 m/s, rannikualadel 12-17, puhanguti kuni 25 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi. Teedel püsib kiilasjää.

Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele: 

  • Liiklusõnnetuste tappev jõud tuleb sõidukiirusest. Kiiruse valik on iga juhi enda otsustada ja vastutada.

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1510.

Lisainfot teeolude kohta vaata http://www.tarktee.ee. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil http://m.tarktee.ee.

Jaga artiklit

3 kommentaari

O
Oooo....päikese valgus,vot see on küll puudu! Me peaksimegi D-vitamiini kuidagi saama.Just enesetunde parandamise tõttu!  /   02:47, 7. jaan 2018
Ilmad siis lõpuks hakkavadki külma poole minema.No tõesti,sellest porisest veest,lögast,mustast maast ja vihmast on siiber.Väga hea,et saab natukenegi maa valgeks.Räägtakse,et peab ikkagi jää tekkimise tõttu ettevaatlik olema.Ohutut liiklemist jalakäijatele ja autojuhtidele.
M
Mann  /   20:50, 6. jaan 2018
Eestis on kõik korras,,st.kuulutame,et teedel kiilasjää ja hooldama ei peagi,sest me ju hoiatasime,et on kiilakas. Kui suurematel teedel ikka hooldatakse, siis väiksemad külateed kevadeni kiilasjääs.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis