Maailm

Hiina tõrjub USA kõrvale, tulekul on suured looduskatastroofid ja uus maailmasõda 

Mida pakuvad selgeltnägijad maailmale 2018. aastaks? (23)

Allan Espenberg, 5. jaanuar 2018 20:00
VESI: Nostradamus ennustab käesolevaks aastaks Euroopasse kaks kuud kestvat üleujutust. Foto: REUTERS/Scanpix

Igal aastavahetusel ilmub meediaväljaannetes sadade selgeltnägijate ja ekstrasensside arvamusi uue aasta kohta. Samuti on iga kord oma ennustustega platsis surnud kuulsused Nostradamus ja Vanga, nüüdisaegsetest ettekuulutajatest rääkimata. Kuigi ennustustel on väga väike lootus täide minna ja enamasti nii lähebki, kirjutatakse nendest ajakirjanduses ikka ja jälle ning loetakse samuti.

Kõige sagedamini ennustavad selgeltnägijad kõikvõimalikke looduskatastroofe, mille all mõeldakse maavärinaid, vulkaanipurskeid, üleujutusi, tsunamisid ja põuaperioode, aga ka näiteks mõne loomaliigi väljasuremist jms. See on ka kõige lihtsam variant, sest loodusõnnetusi tuleb eranditult igal aastal ette, seega pole siisnvõimalik eksida. Suuri ja ohvrirohkeid looduskatastroofe pakuvad selleks aastaks välja Vanga, Nostradamus, Edgar Cayce, Craig Hamilton-Parker ja paljud teisedki ennustajad.

Näiteks Nostradamus ennustas selleks aastaks laiaulatuslikku üleujutust Euroopasse, mis kestvat kaks kuud. Eksperdid oletavad, et liigvee alla võivad jääda eeskätt Itaalia, Ungari, Tšehhi, Montenegro ja Inglismaa. Veel arvas Nostradamus, et sel suvel valitseb kogu maailmas tappev kuumus, mis põhjustab omakorda suuri tulekahjusid, millest üks laastab Venemaa keskosa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.03.2018
SELGELTNÄGIJA VANGA ENNUSTUS: Vladimir Putinist saab maailmavalitseja
06.03.2018
Läbimurre? Kaks Koread korraldavad tippkohtumise
20.01.2018
Müstik ennustab: 2032. aastal saabub Maale kommunism selle parimas vormis, kuid enne puhastab Maa end saastast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee