24
fotot
"Eesti parim pagar" (Stanislav Moshkov)

Tänane "Eesti parim pagar" oli pühendatud värvikatele kringlitele. Parimaks tunnustati Stanislav, kes näitas oma uskumatuid insenerioskusi ja voltis kringli kokku väga keerulisel viisil. Triinu kitsejuustu-ja mustikakringel jooksis aga laiali ning ropendamise ja nutmise saatel pidi kahjuks tema saatest lahkuma.

Tarvastust pärit toidutehnikat ja tootearenduse eriala tudeeriv 21-aastane Triin on tõeline maatüdruk, kellele kodustesse küpsetistesse satuvad eranditult vaid kodukanade munad. Küpsetamisega aga selle värvika tüdruku hobid ei piirdu – Triin mängib ka klaverit, rallitab hobikartidega ja kirjutab.

Järgmine saade on pühendatud kaunitele kunstidele.

Panused lähevad suuremaks ja sel korral peab  küpsetis lisaks veatule maitsele pakkuma ka silmailu. Biskviit peab sisaldama endas mustreid, pilte ja sõnumeid. Kes otsustab maiustuse sisse kirjutada muusikapala, kes valib labase pugemise libeda tee, kes mässab etteantud reeglite vastu ning kes valib klassikalised ning igihaljad mustrid. Neli pagarit pääsevad poolfinaali, ühe ilumeel läheb aga lati alt ning sealt otse koju.

Jaga artiklit

27 kommentaari

H
Huvitav  /   15:32, 5. jaan 2018
Kui keegi kodus paneks omale mikrofoni päevaks peale ja kuulaks õhtul,mis seal on,siis palju sinna piikse peaks panema? Ei tule ühtegi vängemat sõna,kui midagi väga nihu läheb? Kui jääd mõtlema,et mul on mikrofon peal,mind filmitakse,pean kõike kontrollima,siis ei tule küpsetamisest midagi välja.
M
Meistriteosed  /   22:45, 4. jaan 2018
Jamale ei tasu vaatamise aega raisata. Vähemalt kuni detsembrilõpuni näidati igal nädalal Sony Channeli kanalis Briti pagari saateid. Nagu öö ja päev, kusjuures seal näidati ka väga heade kohtunike endi pagarioskusi. telia kordusTV näitab veel praegugi jõulueelsest ajast alates neist saadetest kordusi. Soovitan soojalt vaadata, kel see võimalus on.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis