Naine haige sõbranna koeraga (MUPO)

Munitsipaalpolitsei pidas kinni purjus naise, kes sundis haige sõbranna taksikoera rihmast sikutades endaga kaasa tulema. 

Teisipäeva pärastlõunal saabus mupo patrullile väljakutse Väike-Ameerika tänavale. „Helistaja sõnul piinavat purjus naine väikest taksikoera,“ rääkis mupo pressiesindaja Meeli Hunt. „Kohale saabunud patrullile avanes pilt, kuidas õllepudel ühes käes ja taksikoer rihmaga teises käes püüab ilmsete joobetunnuste ja tasakaaluprobleemidega häälekas naine rihma sikutades ja kohati järele lohistades sundida pisikest taksikoera endaga kaasa tulema,“ kõneles Hunt.

Patrulli nähes lõpetas naine koera väärkohtlemise. Küsitluse käigus selgus, et naine ei olegi koera omanik. Omanik elavat hoopis kaugemal kesklinnas ja olevat tema sõbranna, kes on kodus haige. Asja kontrollimiseks viidi nii taksikoer kui ka naine sõbranna koju. Selgus, et koeral puudub kiip, mille vajalikkust selgitati koera omanikule, samuti juhiti koeraomaniku tähelepanu tema enda aegunud ID-kaardile. „Mõlemale naisele selgitati lemmikloomade pidamise nõudeid ning loeti karmid sõnad peale,“ sõnas Hunt.

Jaga artiklit

25 kommentaari

P
paras teile  /   17:54, 6. jaan 2018
pole vaja prykkarite ja vasakrampsu erakondi valida
K
Katrin  /   13:42, 6. jaan 2018
See lugu on täiesti vale. Huvitav oleks teada selle kodaniku nime kes sellise loo välja mõtles. Jah koera jalutanud daamil oli õlle pudel käes see on seadusega lubatud. Koerakest pidurdas ta see tõttu, et koer auto alla ei jookseks. Ja minu juurde jõudes ei süüdisatun minu tuttavat vaid eemal oli seltskond kes oli purjus... Pakkusin ka antud rumalale MUPO töötajale passi , aga käeparast oli id kaart. Ta vastas, et sellest aitab. Mupo peaks vaatama ja mõtlema mis inimesi ta tööle võtab.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis