4
fotot
Kadunud Heldur (PPA)

Teisipäeval kella 11 paiku lahkus Heldur oma kodust Tallinnas Mustamäel teadmata suunas ning tema asukoht on senini teadmata. Lähedastelt saadud info põhjal võis mees minna Männiku karjääride juurde.

Seetõttu kogunesid täna kell 10 Männikul Põhja prefektuuri Lääne-Harju politseijaoskonna välijuhi juhtimisel korrakaitsjad ja reservpäästerühma vabatahtlikud, et alustada maastikuotsingutega.

Kokku osaleb hetkel otsingutel kuus politseinikku ning 12 vabatahtlikku, kes kammivad läbi Männiku karjääride vahelist ala, lähedalasuvaid järvesid ning sealseid äärealasid (Raku järv, Männiku järv jt).

Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Pirko Pärila sõnul on otsimine maa-alal võrdlemisi keeruline, sest paljud kohad on jalgsi raskesti ligipääsetavad.

„Oleme appi võtnud reservpäästerühma ATV, et keerulisematesse kohtadesse ligi pääseda. Samuti jõuab kohe sündmuskohale PPA droon, millega saame näha õhust suuremat pilti ning kontrollida jalgsi läbimatuid kohti. Endiselt palume kõikidel, kes meest näinud, anda sellest hädaabinumbril teada,“ sõnas Pärila.

Heldur on umbes 180 cm pikk ning keskmise kehaehitusega. Seljas oli tal sinakashall tuulejope, halli värvi dressipüksid ning jalas rohelist värvi kummikud. Peas oli tal sinist värvi fliisist müts. Mehel ei ole kaasas ei mobiiltelefoni ega dokumente.

Info mehe kadumisest on edastatud kõikidele piirkonnas olevatele patrullidele. Korrakaitsjad on kontrollinud mehe kodukanti, Harku järve ümbrust ning lähedalasuvaid parke, kuid seni pole teda leitud.

Politsei palub kõigil, kes näevad kirjeldusele vastavat meest, anda sellest teada häirekeskusele hädaabinumbril 112.

Jaga artiklit

3 kommentaari

V
vihje  /   15:27, 4. jaan 2018
eks peaks tubli aliina seltskonnalt küsima...
  /   13:13, 4. jaan 2018
Ei ole?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis