Daniil Savitski (Robin Roots)

Harju maakohus tuleb 18. jaanuaril eelistung kriminaalasjas, kus kahele kinnisvarafirma Delta Property juhile on esitatud süüdistus nii kelmuses kui prostitutsioonile kaasa aitamises. Üks meestest on Eesti Jalgpalli Liidu juhatuse liige ja eelmisel hooajal esiliigaklubis Tallinna Kalev mänginud väravavaht Daniil Savitski.

Eesti Jalgpalli Liidu avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Mihkel Uiboleht liidu juhatuse liikmele esitatud kahtlustust kuidagi kommenteerida ei soovi. "Tegemist on Daniil Savitski isikliku asjaga," ütles Uiboleht Õhtulehele.

Tänavu augustis pidasid politsei kiirreageerijad Tallinnas jõuvõtetega kinni kinnisvaraärimehe, keda kahtlustatakse kaitsetutelt inimestelt, sealhulgas lastelt ja invaliididelt, korterite ja raha välja petmises. Seda kajastas ETVs saade "Pealtnägija". 

Kinnisvaraärimeeste skeemi keskmes olid kohtutäiturite oksjonid, kus läheb võlgade katteks haamri alla kinnisvara. Kuna tihti on tegu kaasomandis korteritega, mis pealegi viletsas seisus, on huvi oksjonite vastu suhteliselt väike ja hinnad madalad, kajastas novembris "Pealtnägija".

Daniil Savitskiga (28) analoogse süüdistuse sai Stanislav Borodin (34), kinnisvarafirma Delta Property teine juht, kelle politsei möödunud aasta augustis kinni pidas ja vahistas, vahendab ERRi uudisteportaal. Savitski vahistamist politsei toona ei taotlenud ja ta viibib vabaduses.

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
Ajupesu-küsitlus , milleks ja kellele ?  /   16:45, 3. jaan 2018
Kõigil oli võimalus jälgida kuidas poliitiliselt ustavad kohtunikud sülitasid demokraatiale ja rahva poolt valitud Riigikogule ning kohustasid riigiametnike toimima Põhiseaduse ja Riigikogu ehk rahva tahte vastaselt. Ajupesu ongi mõeldud seda tõsiasja hägustama.
N
nagu  /   16:35, 3. jaan 2018
ka paljude kriminaalidel on eraelu aga neil kel kodu läinud enam seda elu ju pole!kKÕIK peavd vatutam oma tegude eest ,vahet polku mängib või kellega ,seda enam kui on tuntud tegelinski!!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis